Чоловічі шкіряні куртки завжди були і залишаються зручними і привабливими предметами одягу, і є, мало не обов'язковим елементом гардеробу кожного чоловіка. До того ж шкіряна куртка - це відмінний спосіб вираження свого особистого стилю. Чоловічі шкіряні куртки завжди в моді, міцні, теплі, і виглядають завжди класично.

Як вибрати шкіряну чоловічу куртку? Це звичайно простіше, ніж вибрати жіночу сумку, але все-таки .. Одна правильна покупка шкіряної куртки забезпечить вам носіння її на протязі багатьох років, і при цьому ви будете виглядати стильно і модно. Дотримуючись наших порад, ви зможете вибрати чоловічу шкіряну куртку, яка прекрасно буде поєднуватися з вашою фігурою, одягом і вашим особистим стилем.

Як вибрати шкіряну чоловічу куртку: стиль.

Вибір куртки по стилю - суто індивідуальний процес. Як вибрати шкіряну чоловічу куртку за стилем: це буде косуха, або більш класичний жакет, - залежить від вашого уподобання до стилю одягу в цілому. Якщо ви відрізняєтеся строгим консерватизмом і носіть в основному костюми, то не варто забувати про такий предмет гардеробу, як шкіряне пальто.

Як вибрати шкіряну чоловічу куртку: колір.

Як вибрати шкіряну чоловічу куртку за кольором? Більш традиційними є чорні та коричневі чоловічі шкіряні куртки. Коричневі куртки чудово виглядають в комплекті з джинсами. Такий колір більше підійде для чоловіків, які віддають перевагу в одязі невимушений, напівспортивний стиль. Чорні чоловічі шкіряні куртки більш універсальні, і підійдуть як до джинсів, так і до суворого класичного костюма.

Ще одним критерієм вибору кольору між чорною шкіряною курткою і коричневою може бути перевагу в кольорі інших предметів вашого гардероба. Якщо ви віддаєте перевагу одяг у більш теплих тонах, то вам більше підійде коричневий колір чоловічої шкіряної куртки. Якщо більшість речей вашого гардеробу яскравих і чорно білих квітів, то віддайте перевагу чорній шкіряній куртці.

Як вибрати шкіряну чоловічу куртку: матеріал.

Коли плануєте відправлятися за курткою, визначитеся, як вибрати шкіряну чоловічу куртку за матеріалом. Найчастіше чоловічі шкіряні куртки виготовляються з коров'ячої шкіри або овчини.


Коров'яча шкіра більш міцна, ніж овчинная, але у коров'ячої шкіри є один істотний недолік - на ній залишаються видно подряпини. Свиняча шкіра більш низької якості, ніж коров'яча, а тим більше овчинная, і, звичайно ж, коштує значно дешевше. Але куртка зі свинячої шкіри прослужить недовго, тому як свиняча шкіра менш міцна, виріб з неї швидко зношується і втрачає вигляд. Окремої уваги варта замша. Вона більш м'яка, виглядає красиво і стильно, але вимагає постійного, ретельного догляду.

Як вибрати шкіряну чоловічу куртку?

При виборі чоловічої шкіряної куртки рекомендується дуже уважно її оглянути. Для початку розгляньте етикетку. Кращі виробники шкіряних курток, це, як правило, Канада, Італія, Великобританія, Фінляндія та Швеція. Чоловічі шкіряні куртки виробництва Туреччини та Північної Кореї теж відрізняються непоганою якістю. Китайські ж куртки навпаки часто зустрічаються поганої якості. Як вибрати шкіряну чоловічу куртку, точніше де: краще вибирати куртку в магазині або фірмовому салоні, тому як на речовому ринку можна купити підробку під відомий бренд, або просто неякісну річ. Уважно огляньте шкіру на предмет її натуральності. Для цього зігрійте шкіру долонею. Якщо шкіра натуральна, то вона нагріється, тоді, як шкірозамінник залишиться холодним. Можна для визначення натуральності шкіри використовувати воду. Капніть водою на виріб. Якщо воно з натуральної шкіри, то вода вбереться. Штучна шкіра навпаки - воду не вбирає. Поверхню шкіри по товщині скрізь повинна бути однаковою. На вигляд виріб з натуральної шкіри повинне бути гладким і не м'ятися при зберіганні. Міцність забарвлення перевіряється за допомогою вологої серветки - серветка не повинна змінити колір. Переконайтеся в правильності конструкції куртки. Зверніть увагу на шви. Вони повинні бути досконалими і міцними. Не повинно бути пропущених стібків і стирчать ниток. Потрібно перевірити, чи легко працюють блискавки, чи всі заклепки і кнопки в наявності. Якістю підкладки теж варто приділити увагу.

Правильно обрані чоловічі шкіряні куртки повинні викликати у вас при носінні почуття легкості і відчуття елегантності.