Підтримання гідного іміджу, створення власного стилю - неодмінні складові успіху ділової людини при його просуванні кар'єрними та соціальних сходах. При цьому важливою стає кожна деталь гардеробу, навіть сама, на перший погляд, незначітельная.Общаясь з багатьма партнерами, ділова людина зобов'язаний виглядати зовні привабливим. Першим ділом співрозмовник звертає свою увагу на вашу взуття, а потім оцінює портфель. Тому, такого елементу, як портфель, потрібно приділити набагато більше уваги, ніж може спочатку здатися.

Птицю видно по польоту, а чиновника - по портфелю?

Якість і ціна портфеля служать підставою для судження про доходи його власника. А рівень доходів визначається кількістю і якістю зроблених угод. Значить, чим краще і дорожче ваш портфель, тим вище думку про вас. Крім того, портфель може розкривати і деякі риси характеру власника.

Чоловічі портфелі поділяються за цінової категорії, матеріалом, кольором, стильовому рішенню. Різноманітність видів цього аксесуара ділової людини настільки велике, що підібрати бажаний варіант вкрай важко.

Вибираємо портфель

Вибираючи портфель, чоловік звертає увагу, насамперед, на форму, колір, вартість і зручність. Однак вкрай важливою характеристикою є матеріал, з якого виготовлений товар. Якщо ви - володар досить високих доходів, то варто відмовитися від покупки портфеля з синтетичних матеріалів і шкірозамінника. Шкіряний портфель - найбільш підходящий для процвітаючого ділової людини варіант.


Найчастіше застосовується для цих цілей шкіра теляти. У будь-якому випадку вихідний матеріал повинен бути якісно оброблена і мати дрібнозернисту або гладку поверхню. Шкіра може бути ламінованої, що робить її більш влагоустойчивой. Найбільш престижними в ділових колах вважаються портфелі зі шкіри італійського та іспанського виробництва. Це пояснюється давніми традиціями європейських виробників сумок і портфелів.

Необхідні якості портфеля

Велике значення має функціональність портфеля. Він повинен мати не одне відділення, в якому будуть повалені всі папери, а кілька, де зможуть розміститися не тільки документи, а й аксесуари і приналежності. Все має бути влаштовано настільки зручно, щоб потрібний документ можна було відшукати за кілька секунд. Розроблено також портфелі- візки, оснащені телескопічною ручкою.

Оздоблювальні строчки вироби повинні бути ідеально рівними, краї акуратно зрізані і оброблені. Якісним повинен бути не тільки сам портфель, а й застосована фурнітура, яка повинна бути міцною і відповідати загальному стильовому рішенню.

В ідеалі колір портфеля повинен відповідати кольору взуття. Однак, якщо ви не можете собі цього дозволити - зупиніть вибір на класичному чорному, який вважається універсальним кольором.

Добротний портфель вимагає відповідного звернення. При наявності серйозних плям краще не займатися самостійним "лікуванням" дорогої речі, а звернутися до послуг спеціальної хімчистки.