Густа копиця здорових і блискучого волосся - в сучасних умовах це реально збувається мріяння. Використовуючи передові технології та останні наукові розробки в області по догляду за волоссям можна домогтися бажаних і воістину відмінних результатів. Правильний підбір потрібної процедури та проведення її грамотним фахівцем здатні створити чарівне перетворення зовнішнього вигляду шевелюри. Одним з таких чудодійних методів є ламінування (екранування) волосся.

Дана процедура, що відноситься до люксової категорії, являє собою особливу технологію, в процесі якої поверхню кожного волоска обволікається спеціальною прозорою плівкою, що дає в Внаслідок розгладжують і захист від шкідливого впливу зовнішніх факторів (вітру, сонця, морської солі, фена, розчісування). Ламінування однаково ефективно як самостійна процедура, так і як додатковий спосіб до відновлення і лікуванню волосся, їх попередньою фарбування.

Спеціальний склад, який наноситься на волосся, гранично насичений різними корисними інгредієнтами, такими як протеїни паростків сої та пшениці , біологічно активні речовини і мікроелементи. Він абсолютно нешкідливий і не псує волосся. Навпаки, завдяки його особливій структурі кожен волосок покривається дихаючої мікроплівкою, максимально вбираючи при цьому всі корисні властивості лікувального складу.

Основні переваги процедури ламінування полягають в наступному:

 • відбувається візуальне потовщення волосся, вони збільшуються в обсязі приблизно на 10-15 відсотків;
 • волосся стає гладкими, слухняними, блискучими, вони легко піддаються розчісування і укладання;
 • завдяки ґрунтовному харчуванню і зволоженню їх структури - вони набувають живий і здоровий вигляд;
 • нанесений склад відштовхує вологу, що дозволяє набагато довше зберігати форму укладання;
 • завдяки спеціальній плівці, огортає їх поверхню, значно продовжується час збереження кольору волосся після їх фарбування. Бо спочатку буде змиватися ламинирующий склад, а тільки потім - барвник.

Процедура ламінування волосся проводиться в декілька етапів:

 1. Проводиться діагностичне обстеження стану волосся.


  Відштовхуючись від отриманих результатів, майстер підбирає необхідні для проведення процедури препарати.

 2. Волосся проходять глибоке і ретельне очищення за допомогою спеціального шампуню.
 3. На поверхню волосся (залежно від їх стану) наноситься маска зволожуючого, поживного або восстанавливающего дії. Після закінчення необхідного часу її залишки ретельно змиваються теплою водою.
 4. Вологі волосся рясно покриваються спеціальним складом (досить-таки в'язкою рідиною без вираженого кольору і з нейтральним запахом). Проникаючи всередину кожної волосини, вона заповнює його зсередини, згладжуючи при цьому всі наявні нерівності. Протягом 20-30 хвилин даний склад витримується на поверхні волосся під ковпаком або спеціальним апаратом. Потім його залишки ретельно змиваються за допомогою шампуню.
 5. Волосся покриваються кондиціонуючим засобом.

Як стверджують професіонали - ефект від такої процедури зберігається на волоссі від трьох тижнів до півтора місяців ( залежно від структури і стану волосся). Повторний процес ламінування - суто індивідуальне бажання.

Що характерно, згодом дана процедура не потребує будь-якого спеціального додаткового догляду, окрім як звичайного. Єдина умова - не слід користуватися глибоко очисними засобами, бо в результаті їх впливу може пошкодитися захисна мікроплівка, що призведе до вимивання всіх корисних компонентів і значного зниження ефекту від проведення ламінування.

Для досягнення найбільшого ефекту рекомендується зробити попередній візит до фахівця, який визначить: чи є необхідність у проведенні додаткового живлення або відновлення волосся перед початком використання ламінування.

Варто пам'ятати про те, що меліровані і занадто пористі волосся - за рахунок утворилася всередині них порожнечі - просто поглинають ламинирующий склад. Тому краще всього перед процедурою ламінування таких волосся провести інтенсивний курс їх лікування. Волосся, оброблені хімічною завивкою, в результаті ламінування можуть злегка розпрямитися.