Важко знайти людину, що не бажає мати чудову фізичну форму і накачані м'язи. Але регулярним заняттям постійно щось заважає: брак часу, сторонні обставини, недостатня мотивація. Як же з цим боротися, як швидко накачатися і зробити своє тіло фізично сильним і привабливим? Відпочиньте від усього, що заважає заняттям, і усвідомте факт, що підтримка фізичної форми подарує вам не тільки красиве, але й здорове і витривала тіло.

Що потрібно знати перед початком занять по накачиванию м'язів?

Накачати м'язи вдома самостійно цілком можливо. З цією метою досить приділяти заняттям близько години в день. Для посилення ефекту, що досягається потрібно подбати про додаткове вазі, яким, наприклад, може стати рюкзак з покладеної в неї книгою.

Якщо ви збираєтеся піддавати організм регулярним і посиленим фізичним навантаженням, необхідно забезпечити повноцінне харчування, багате білками. Є перед заняттями потрібно за дві години до початку тренування. Раціон повинен складатися із зернових, м'ясних і рибних продуктів. Після тренування бажано вживати легкі салати. Споживання рідини під час самих тренувань має бути помірним. Вода не повинна бути газованої.

Як накачати м'язи рук, спини і грудей?

Тренування краще всього почати з підтягування. Повиснувши на перекладині долонями до себе, розташованими на ширині плечей, приступаєте до підтягування. Важливим моментом при виконанні вправ є правильне дихання. Вдихати треба при підйомі, видихати - при опусканні. Далі положення рук змінюється - турнік тепер потрібно обхопити пальцями зверху. Підтягування здійснюється в положенні, коли турнік знаходиться за головою. Мінімальна кількість підтягувань в кожному положенні - три.


З плином занять ширина хвата повинна постійно збільшуватися. Ця вправа розвиває м'язи рук і спини.

Наступним ефективним вправою, як швидко накачатися, є віджимання від підлоги на стислих кулаках. Вдихати в даному випадку потрібно при опусканні, а видихати - при підйомі. Вправа виконується з додатковою вагою до настання повної втоми. Працюють при цьому не тільки м'язи рук і грудей, а й, по суті, задіюється мускулатура всього тіла.

Розвиток м'язів преса і ніг

Як швидко накачатися в бажаних для всіх місцях: в області преса і ніг. Існує безліч варіантів вправ, які допомагають накачати м'язи преса. Найпоширенішим є вправа, в якому ноги фіксуються, наприклад, за допомогою опалювальної батареї. Для цього потрібно ноги підсунути під батарею, при цьому злегка зігнувши їх в колінах. Корпус піднімається від підлоги з поворотами по черзі вправо і вліво. Для початку потрібно виконувати не менше восьми підйомів.

Далі - з дитинства всім знайоме присідання. Ноги на ширині плечей, спина рівна, руки попереду. Якщо ви будете присідати без застосування додаткового вантажу, то будуть напружуватися, в основному, м'язи ніг. Рюкзак, надітий ззаду, забезпечує навантаження м'язам спини.

Хочете знати, пак швидко накачатися, пам'ятайте: після закінчення вправ потрібно відпочити, а якщо є можливість - прогулятися на свіжому повітрі. Навантаження на м'язи потрібно збільшувати поступово, а основним чинником успіху в заняттях є їх регулярність.

Накачати м'язи самостійно, будинки, нескладно - для цього потрібно лише ваше бажання. Подолайте свою лінь, не вдавайтеся до відмовок - і незабаром здорове, накачане тіло стане гідною нагородою вашому наполегливості та терпінню.