Як говориться в народі, людина у якої багато родимок повинен бути щасливим. Але не завжди родимки - вінець щастя, раптом з'явилася родимка на видному місці може і не порадувати. Але не біда, родимку можна видалити. Не варто вдаватися до порад народної медицини, а краще використовувати сучасні медичні засоби. Родимка це не просто виникла на будь-якому місці крапочка, а це якесь скупчення клітин, які при пошкодженні можуть негативно вплинути на шкіру, перетворитися в рак кожі.В косметології та хірургії родимки видаляються, так само, як і видаляються доброякісні пухлини. Найчастіше видаляють висячі родимки. Але методів видалення родимок багато, а для того, щоб вибрати підходящий метод потрібно проконсультуватися у дерматолога. Методи видалення визначаються залежно від місця розташування родимки, її величини і характеру її вираженості. У медицині давно практикуються такі операції, тому без будь-яких сумнівів операцію з видалення родимок можна назвати безпечною.

Методи видалення родимок.
  1. Хірургічна операція.


    Самий старий спосіб, який століттями використовується в медицині. Під час операції хірург за допомогою скальпеля видаляє пухлину, відступаючи від периметра родимки на деяку відстань. Залежно від розмірів пухлини відступ може скласти пристойний ділянку.

  2. Електрокоагуляція. Під час операції струм високої частоти впливає безпосередньо на пухлину, не зачіпаючи інших поверхонь шкіри. Такий метод видалення на сьогодні більш затребуваний, ніж його аналоги.
  3. Радіо ніж ефективно використовувати на родимках, що мають чітку форму. Після цієї операції на шкірі не залишається слідів опіків.
  4. Лазер. Після операції, проведеної лазером, шкіра швидко регенерується. Ні втрати крові і немає слідів дії апарату.
  5. Кріодеструкція. Вплив на пухлину за допомогою рідкого азоту, який виморожує її. Азот має несприятливий вплив на шкіру після операції.

Важливо пам'ятати, що якщо ви дійсно хочете позбутися небажаної родимки, то консультація фахівця - це перший крок, де вам допоможуть визначитися з характером операції і дадуть поради по догляду за шкірою після процедури.