Як позбутися від епілепсії? Це питання є актуальним протягом багатьох століть, причому сучасним провідним фахівцям світу все ж таки вдалося дати відповіді на такі непрості питання. Епілепсія, або падуча хвороба характеризується раптовими нападами з втратою свідомості і судорожними припадками. До хворобливих проявів епілепсії відносять також розлади свідомості, настрої, а також епілептичні розлади, пов'язані зі зниженням інтелекту. Зараз ми розкриємо всі аспекти того, як позбавитися від епілепсії.

Що відбувається під час нападів?

Напади у хворих виникають спонтанно без жодної видимої причини. Під час нападів хворий на епілепсію втрачає свідомість і падає, оскільки всі його м'язи приходять в тонус і скорочуються. Перед появою припадку багато хворих відзначають прояв так званих "провісників" нападу: хворий починає відчувати запахи, яких немає, бачити те, що інші не бачать, відчувати легкий подих вітерця. Під час нападу відбуваються судомні скорочення кінцівок, обличчя блідне і стає синюшного відтінку, зіниці розширюються. Припадок триває близько 5 хвилин. Хворі, зазвичай, не пам'ятають про своє припадку. Можуть тільки здогадуватися про нього по синців або прикушеного мови.

Специфіка лікування епілепсії.

Причина епілепсії ще не вивчена. Деякі вважають її однією з форм захворювання нервової системи, інші вважають, що причиною захворювання є спадкові зміни в генній структурі організму хворого. Саме тому необхідно пройти обстеження всього організму, відвідати фахівців, які не тільки продіагностіруют хворобу, але й розкажуть, як позбутися від епілепсії в конкретному випадку. Звертають в першу чергу увагу хворих на харчування. Рекомендується вегетаріанська і молочно-рослинна дієта. Обмежується вживання солі і рідини, заборонені алкогольні напої.


Хворим на епілепсію протипоказані деякі види робіт. Наприклад, робота на висоті, біля верстата або у рухомих механізмів, так як ці види робіт представляють для них загрозу для життя під час нападу.

Як позбутися від епілепсії народними засобами.

Пропонуємо вашій увазі перевірені народні методи для боротьби з чорною хворобою:

1) В лікуванні епілепсії велике значення надається пиону, по-іншому його називають марьин корінь. Корінь рослини дрібно подрібнюють, беруть 1 ст.л подрібнених корня.і заливають його 3 ст. крутого окропу., потім настоюють 1 годину, потім проціджують. Після цього настій готовий, його п'ють перед їжею за 0,5 години тричі на день. Крім кореня можна застосовувати і траву рослини, змішуючи її в рівних частинах з коренем.

2) Застосовують і інша рослина - Панцер шерстистого. Її використовують під час цвітіння. Готують настоянку, екстракт, відвар. Такі ліки виробляє заспокійливу дію на організм, виводить з організму токсичні речовини. Як додатковий засіб при лікуванні епілепсії використовують пустирник.

3) Як засіб лікування епілепсії використовують барвінок. По-іншому він називається лісова яблуня або грушанка круглолиста. З листя і квіток готують чай, настій, відвар. Спосіб приготування: 1 ст. л. квітів або листя рослини заливають 1 ст. окропу, потім настоюють дві години. Приймають по 2 ст. ложки перед їжею двічі на день.

4) Болгарська народна медицина пропонує лікувати епілепсію за допомогою підмаренника чіпкого. 2 ч. Л. трави заливають 2 ст. окропу, дають настою охолонути і випивають протягом дня.

5) Лікують епілепсію і за допомогою пижма звичайного. Спосіб приготування: беруть 10 суцвіть і заливають 1 ст. окропу, настоюють протягом однієї години. П'ють по одній ст. ложці тричі на день.