Всі, хто страждає таким шкірним захворюванням як екзема, знають, що це хронічне захворювання. Для того щоб домогтися позитивного результату в лікуванні, необхідно, крім використання спеціальних мазей, дотримуватися певних правил. Зараз ви дізнаєтеся, як позбутися від екземи і які методи є найбільш дієвими.

Як позбутися від екземи назавжди?

Екзема - хронічне шкірне захворювання, що має як алергічне, так і нервове походження. Хворих турбує частий сильний свербіж, що супроводжується рясною і різного виду висипом. Часто бувають рецидиви. Вилікувати екзему дуже важко навіть сучасними засобами. Однак не всі знають, що є народні засоби, які дозволяють успішно лікує екзему і навіть повністю від неї позбутися.

Отже, пропонуємо вам два вірних способу, в яких докладно описано як позбутися від екземи:

  • Сечу хворого екземою кип'ятять три рази на день: вранці, в обід і ввечері. Такий кип'яченої сечею хворий повинен обробляти уражені ділянки шкіри якомога частіше. Приблизно через тиждень ви відчуєте ефект від такого способу лікування: екзема зникне в гіршому випадку на кілька років, а в кращому - назавжди.

  • Вам знадобиться парафін, березові бруньки, соняшникове і вершкове масло. Парафін і березові бруньки ви можете купити в аптеці. Всього берете по 1 ст. ложці: березові бруньки, настругати парафін, вершкове масло і соняшникова олія. Змішуєте всі компоненти і ставите на повільний вогонь, спочатку доводите до кипіння, потім чекаєте, щоб покипів 15 хвилин. Потім склад проціджуєте через марлю і віджимають. Мазь повинна застигнути.


    Перед застосуванням необхідно добре вимити руки і місце, уражене екземою. Потримайте руки над плитою, щоб добре розігрілася шкіра, і відкрилися пори. Втирайте мазь в уражену ділянку також над плитою. Якщо будете це робити щоранку і щовечора, екзема зникне назавжди.


Кілька слушних порад про те, як позбутися від екземи.
  1. Потрібно, щоб уражені ділянки шкіри якомога менше контактували із зовнішніми несприятливими факторами. Наприклад, якщо у вас екзема вразила кисті рук, то ви повинні постійно використовувати рукавички. У холодну і сире пору року надягайте рукавички, щоб захистити шкіру від холоду. Для прибирання або прання надягайте господарські рукавички, оскільки миючі засоби і порошки протипоказані для вашої шкіри.
  2. Уражені ділянки шкіри мають зіпсований водно-жировий баланс, що сприяє проникненню через шкіру мікробів, бактерій і алергенів. Тому рекомендується використовувати спеціальні аптечні засоби, склад яких аналогічний складу нашої природної ліпідної частини шкіри.
  3. Дотримуйтеся так званої гіпоалергенної дієти, яка включає в себе певні правила харчування. Наприклад, вживати багато шоколаду з горіхами вам протипоказано.
  4. Під час загострень добре допомагають кортикостероїдні препарати, проте використовувати їх потрібно правильно. Потрібно знати, які з них більш безпечні. Наприклад, є дуже поширений препарат сінафлан, але його вже не рекомендують фахівці до використання, тому що є сучасні, більш безпечні.
  5. Обов'язково радьтеся з фахівцями-дерматологами в питаннях використання кортикостероїдів і застосовуйте їх під наглядом лікаря!