Постільна білизна необхідно завжди. Це той предмет, який потрібен в будь-якому будинку, квартирі, кімнаті. Коли приходять гості, ви завжди видаєте їм найкрасивіше постільну білизну, яка завжди відкладаєте на цей випадок. Звідси висновок: у вас має бути по 2-3 комплектів постільної білизни на кожне ліжко у вашому будинку, плюс пара комплектів - для гостей. Справа в тому, що навіть якщо ви знаєте, що постільна білизна ще чисте, але ви на ньому вже спали, то для гостей, які залишаться на ніч, все одно потрібно змінити білизну на нове!

Як і де купити постільна білизна в Києві.

Купити постільну білизну легко, досить знати, які розміри вам необхідні, приблизний стиль постільної білизни і матеріал, який ви бажаєте мати. В іншому, постільна білизна набувається з ваших особистих міркувань або пріоритетів. Так, наприклад, можна відправитися в магазин постільних речей, на швейне підприємство або зробити замовлення в інтернет - магазині. Зрозуміло, що на швейному підприємстві купити постільна білизна буде дешевше, однак для цього доведеться виїхати за межі Києва, що не завжди зручно.

При замовленні постільної білизни в інтернет-магазині ви не можете бути впевнені в тому, якої якості товар вам дійде і тієї чи забарвлення, того чи розміру. Найкраще рішення - купити постільна білизна в спеціалізованому магазині Києва, де ви зможете особисто поговорити з продавцем, розглянути постільна білизна, помацати його, переконатися в хорошій якості і пр. Обов'язково перевірте якість постільної білизни, щоб не було зайвих швів посередині простирадла, наприклад , щоб всі рядки були рівними, а малюнок - рівним.


Так само зверніть увагу на колір постільної білизни - він повинен бути досить яскравим, але не занадто, інакше білизна буде фарбуватися і на тілі залишаться кольору постільної білизни, і не надто тьмяним, уявіть: якого кольору стане білизну після пари прань.

Яке постільна білизна вибрати.

Можна робити вибір щодо декору приміщення, наприклад, в залежності від гобелена, штор, кольору шпалер та ін. Але найважливіше - не прогадати з розміром, і якщо велика білизну можна десь підвернути, то що робити з маленьким? Не економте на постільній білизні, часом, щоб заощадити купують два комплекти для односпальним ліжка і застеляють ними двоспальне ліжко. Це і незручно і не красиво і не вигідно. Купуйте один відповідний комплект і зрозумієте, чого до цього ви були позбавлені. У Києві постільна білизна можна знайти як вітчизняне, так і російське, турецьке, пакистанське, китайське та ін. Кожен сам вирішує чия якість вибирати. Зрозуміло, що багато довіряють "своєму" виробнику і набувають українське постільна білизна. Але все ж варто відзначити, що і російське, і китайське - так само користується популярністю! Хоча найбільшою якістю відрізняється турецьке постільна білизна. У кожному разі, на упаковці постільної білизни повинен бути сертифікат, де б значилися показники не тільки розмірів білизни, виробник та ін., Але і відповідність комплекту ГОСТу - це обов'язково.