Багатьох жінок весь час мучить питання, як позбавиться від зайвої ваги. Є безліч методів, які допоможуть здійснити це бажання. Найпростіші і популярні методи - це дієти і заняття спортом. Але треба пам'ятати, що користуватися цими методами потрібно разом. Так само важливо, щоб дієта не була голодуванням, що не була одноманітною, і не виникало весь час відчуття голоду - це ознаки хорошої і ефективної дієти.

Якщо ж говорити про спорт, то ним потрібно займатися 3-4 рази в тиждень. Навантаження не повинні бути дуже важкими і важливо отримувати задоволення від занять спортом.

Звички, які допоможуть позбутися зайвої ваги.

Але якщо немає бажання сидіти на дієтах, то можна ввести в свій спосіб життя кілька корисних звичок. По-перше, слід відмовитися від всякого роду фаст-фудів. Давно відомо, що в такій їжі багато жирів, які не сприяють схудненню. Так само можна перейти на легкі десерти. Наприклад, замінити шоколадний торт фруктовим салатом. Так само можна пробувати пити чай і кава без цукру, замінити чорний чай зеленим, а каву пити без вершків.

Важливо не забувати про воду. Перед їжею слід випити склянку води з соком лимона - це значно зменшить апетит. Під час їжі і годину-дві після, бажано нічого не пити. На протягу дня варто випивати 2-3 літри води. Так само важливо відмовитися від різних газованих вод, так як в них міститься велика кількість цукру.


Рекомендується замінити м'ясо рибою. Користі від цього буде більше, та й за рік можна втратити кілька кілограм. Скинути вагу так само допоможе, якщо харчуватися частіше маленькими порціями. Але не перекушувати бутербродами, а різними овочами, фруктами або салатами. При можливості, краще відмовитися від смаженої їжі або готувати їжу без використання олії, але не у всіх є сковорідки з антипригарним покриттям. Ідеально ж їжу готувати на пару. Так само можна відмовитися від споживання солі, бо вона затримує воду в організмі. Важливо, що б їжа була збалансованою. Треба уникати продуктів, які містять велику кількість вуглеводів. Так само рекомендується повільно їсти, ретельно пережовуючи їжу. Можна накладати їжу в невеликі тарілки, так як буде здаватися, що порція дуже велика.

Хірургія проти зайвої ваги.

Але якщо ж ні один з методів не підходить - то можна зробити ліпосакцію. Операція не з дешевих, але за один раз можна позбутися до десяти кілограм. Але до неї треба ретельно готуватися, а після - дотримуватися вельми сувору дієту, щоб прибрані кілограми не повернулися так само швидко, як і пішли.

Приємний спосіб позбавлення від зайвої ваги.

Є й не такі радикальні методи боротьби із зайвою вагою. Наприклад, різні масажі, дихальні практики, обгортання. Якщо є бажання позбутися зайвої ваги, можна вибрати один з безлічі способів, якийсь із них точно допоможе.