Крім того, що стіл повинен бути повний від їжі, щоб весь майбутній рік не був голодним для вас, згідно загального повір'ям, важливо задуматися про прикрасу новорічного столу. Як прикрасити стіл на Новий рік, щоб це запам'яталося і стало новорічною традицією? Це вам і належить дізнатися, адже скоро улюблений зимовий празднік.Варіантов прикраси новорічного столу дуже багато, тому ви можете, як скористатися вже відомими рецептами, так і придумати щось своє, унікальне і поділитися з іншими читачами статті в коментарях. Чи не скромничайте і пишіть, як саме ви прикрасили стіл на Новий рік.

Як прикрасити новорічний стіл.

Вам цікаво дізнатися, як прикрасити стіл на Новий рік? Тоді читайте уважно:

1. Вам потрібно не тільки стіл, а й міцне скло розміром, рівним столу. Це можна зробити або на замовлення, або заздалегідь продумавши це і набуваючи стіл з можливістю декору. Це такий стіл, який виглядає, як і всі інші, мають дерев'яну поверхню, але під скляною поверхнею. Між поверхнями є невеликий простір, яке може бути заповнене невеликими декоративними предметами, стрічками, іграшками та ін. Якщо створюєте такий стіл самі, укладіть все так: постеліть на простий дерев'яний стіл однотонну скатертину, поверх неї красиво переплітаються стрічки, які можуть створювати образ символу Нового року. Поверх цього акуратно вкладається скло.

2. Цей варіант схожий на попередній, тільки замість скла необхідно використовувати щільну прозору скатертину. Вона повинна бути досить затяжкої, щоб придавити випирає силует декоративних елементів під нею. Можна обійтися і без декорацій: придбайте велике зображення символу майбутнього року, підійде скатертина з малюнком, постеліть його на стіл, а зверху застелите прозору скатертину.

3. Використовуйте просту скатертину з новорічною символікою. Головне щоб до кінця новорічної вечірки від такої прикраси столу у вас не рябіло в очах. Щоб такий новорічний стіл був більш святковим, в центр помістіть великий символ Нового року, ялинку або ємність з красивою свічок (ємність необхідна для безпеки, для декору, а так само для того, щоб випадково не загасити свічку).

4.


Для декору новорічного столу використовуйте спеціальну доріжку на стіл. Це зручно для великих столів, коли є місце під декор прямо на столі. Раджу взяти однотонну темну скатертину, зверху викласти доріжку на стіл яскравого контрастного кольору, наприклад, червону, золоту або зелену. На цій доріжці будуть оригінально виглядати невеликі високі свічки, новорічні кульки, символи Нового року та ін. Якщо у вас круглий стіл, то доріжка буде не до місця, тому зробіть самі таку деталь декору, як "коло на стіл". У центр столу викладіть контрастного кольору матеріал у формі кола (не забудьте обробити краї), і поставте на нього велику вазу на високій ніжки і невеликими різнокольоровими ялинковими кулями.

Блюдо у вигляді символу Нового року.

Стіл на Новий рік має валитися від їжі, але не від простої, а від святкової. Важливо прикрасити не тільки новорічний стіл, але й самі страви. Прикрашати страви можна залежно від символу майбутнього року. Можна або купити блюдо у формі символу Нового року, або на простому страві "виліпити" символ наступаючого року. Це легко зробити з гарніром-пюре, а так само з будь-яким салатом, особливо якщо він не листковий. Коли є можливість купити кілька страв невеликого розміру формою новорічного символу, скористайтеся нею. Так ви зможете подати кожному гостю салат в символічною формі, що й про Новий рік нагадає, і стіл прикрасить, і порції зробить рівними.

Ще більш цікавою виявиться задумка, якщо виконати кілька страв у формі минає й року майбутнього. Наприклад, створіть форму дракона і змії на різних тарілках з салатів. Якщо ви готуєте тільки листкові салати - не біда. Прикрасити можна новорічний стіл за рахунок, як форми страв, так і за рахунок декору на готових стравах. Так приготувавши листковий салат і заправивши його як слід, поверх нього тонким шаром з буряка, огірка, помідори, оливок та ін. Створіть фігурки символів року.