Солодкий подарунок на Новий рік - це класика. Якщо не знаєте, що подарувати, але впевнені, що людина їсть солодке, подаруйте солодощі. Вони довго лежать, довго зберігаються, вони піднімуть настрій, додадуть Нового року дитинства і будуть оцінені по достоїнству або ще краще! Солодкому подарунку будуть раді не тільки діти, багато жінок і дівчата, хлопці та чоловіки із задоволенням відкриють солодкий подарок.Но як зібрати солодкий подарунок на Новий рік чи де його придбати в готовому зібраному вигляді? Який солодкий подарунок вибирати не варто і чому і чим замінити ті чи інші складові класичного набору солодкого подарунка? Про це вам належить дізнатися сьогодні, напередодні Нового 2013 року.

Готові солодкі подарунки.

Якщо у вас немає часу вибирати і підбирати складові солодкого подарунка в подарунок на Новий рік, тоді варто придбати вже готову композицію. Знайти такі подарунки можна в будь-якому продуктовому магазині. Вони представлені на вітринах за різними цінами - від зовсім недорогих в межах 100-200 рублів, до великих і брендових в 1500-2000 рублів.

У чому різниця між такими наборами солодощів? У першу чергу в їх розмірі, адже за мінімальну вартість можна розраховувати практично на "кульок" солодощів, в той час як із зростанням цін найчастіше зростає кількість солодощів. Вам важливо завжди перечитувати складу набору, який обов'язково друкують на коробці або на пакеті з солодощами.

Подарунки бувають якісними і тими, які не варто купувати. Перші і другі визначити можна за складом: в одних буде написано, які саме солодощі всередині і в якій кількості, а в інших - інгредієнти, з яких солодощі готувалися. Ви повинні знати, за що платите гроші, і які солодощі отримає людина, тому відмовтеся від подарунків, де більшість карамельок, наприклад, і далі на розсуд, а так само не купуйте солодкий подарунок, де немає списку солодощів.

Як зібрати солодкий подарунок на Новий рік самостійно.

Завдяки тому, що ви витратите кілька зайвих хвилин, ви зможете замість покупки готового солодкого подарунка, самостійно зібрати солодкий подарунок на Новий рік, який буде набагато дешевше, смачніше і більше.

переживаєте з приводу коробки або пакету для солодкого подарунка до Нового року? Це не складно, вже в листопаді кожного року починають продавати такі упаковки для подарунків.


Їх так само можна вибрати за розміром, по малюнку і за ціною. Найдешевші упаковки для солодких новорічних подарунків - пакети, найчастіше напівпрозорі із зображенням ялинки і Діда Мороза. Ціни на коробки для подарунків ростуть з розміром коробок і їх щільністю, але і без того ціна залишається низькою.

Далі приступайте до покупки солодощів. Тут повинні бути цукерки, печива, нетанучих мармелад і шоколадки. Якщо людина любить карамель, купіть кілька варіантів хороших карамелей. В солодкий подарунок можна покласти смоктальні цукерки-льодяники, чупа-чупси, скітлси і m & m, вафельки та інше. Не варто купувати вагові солодощі без індивідуальної упаковки, т.к. по-перше, це не гігієнічно, а по-друге, дозволяє купити старі солодощі.

Як зібрати солодкий подарунок на Новий рік самостійно і при цьому відзначитися? Для цього зробіть коробку для подарунка самостійно, вкладіть в неї так само (крім солодощів) записку або листівку з привітаннями або невеликий презент. Це може бути подарункова карта, сувенір, прикраса і багато іншого. Тільки упакуйте цей додатковий новорічний подарунок в окремі пакетик, коробочку, іншу ємність, яка захистить подарунок від псування.