Дитячий манікюр - досить новий напрямок в сучасному манікюрі. Такий манікюр, в основному, робиться дітям до 14-15 років, найчастіше дівчаткам.

Спробуйте згадати себе в семирічному віці. Як захоплено ми "перетворюємо" в отакі дитячі іграшки різні мамині "коштовності" у вигляді всіляких бульбашок лаку, виблискуючих інструментів для манікюру, пилок, ножиць для манікюру, різнокольорових помад і тіней, бутильков з духами і так далі. Багато дівчаток приміряють мамині сукні, мажуть губи маминою помадою, фарбують нігті маминим лаком. Маленьким принцесам так хочеться подорослішати! Тут два виходи: повісті доньку в салон для дитячого манікюру або самій спробувати зробити його будинку. І адже це стане ще одним приводом поспілкуватися з донькою, стати ближче і навіть перетворитися на подружок.

Дуже корисно привчати дитину доглядати за своєю зовнішністю. При цьому дитячий манікюр є прекрасним засобом боротьби з обкушуванням нігтів і шкіри (оніхофагією). Близько третини дітей 7-10 років і приблизно 44% підлітків 12-18 років мають цю проблему. Рішенням її займаються психологи і лікарі, а мотивація подібного явища викликає різні дискусії. Це захворювання досить легко лікується за допомогою дитячого нейл-арту, адже для дитини - це цікава іграшка. Сила впливу прекрасного виявляється влиятельней поганої звички. Цей спосіб дуже ефективний у віці до 10 років. Дітям шкода псувати гарні веселенькі малюнки, які розташовані на нігтях, адже і бажання показати ці чудові розписи подружкам дуже велике.

Методика виконання:

 1. Спочатку майстру необхідно ретельно вимити свої руки і руки дитини обробити антисептиком.
 2. Обпилює нігті, використовуючи білу пряму пилку (абразивність - 240/240). Для підпилювання нігтьових пластин заборонено використання металевих пилок. Найчастіше діти не люблять відчуття вібрації, яке виходить при підпилюванні нігтів.


  У такому випадку кінчик нігтя краще видалити кусачками. Ніколи не варто зрізати край нігтя до самої основи!

 3. Край нігтя відшліфовуємо, потім відполірувати.
 4. Кутикулу не можна видаляти у дітей. При цьому часто виникають задирки, їх обов'язково потрібно зрізати кусачками.
 5. При утворенні ранки - її заклеюють, використовуючи спеціальний клей.
 6. Велику кутикулу потрібно обробити бальзамом. Можна використовувати спеціальний крем або масло. Кутикулу не можна підрізати, її тільки піднімають, потім обробляють живильним з'єднанням.
 7. Спеціальної ароматизованої пилою (абразивність 240/240) видаляємо зроговіння, які можуть утворюватися на валиках.
 8. Процедуру можна завершити парафінотерапією, а потім і масажем. Масаж рук можна зробити з використанням ніжного крему або масла. Він дуже корисний і дає дитині можливість розслабитися. Потім знімають залишки масла з нігтьових пластин 70% спиртом, очищають під вільним закінченням нігтя і завдає основу під лак. Такі процедури добре впливають на шкіру, діти їх дуже люблять.
 9. Ну і нарешті, наносимо лак за бажанням батьків. Величезна кількість виробників виготовляють препарати і лаки для дітей. Вони яскраві і безпечні, мають злегка гіркий смак, щоб відучити обкусивать нігті.

До особливостей дитячого манікюру можна віднести те, що обробка дитячих нігтів вимагає акуратності і великої уваги. При догляді за дитячими нігтями необхідно пам'ятати, що шкіра у дітей дуже ніжна, слабка, а нігті тонкі, легкоповреждаемих. У зв'язку з цим їх не можна підпилювати, - їх підрізають ножицями і зачищають дрібнозернистою пилкою. У гарячу ванночку можна додати ароматизовані кульки і піну. Потім необхідно просушити руки і обробити кремом, можна маслом. Потім відсунути кутикулу і зробити масаж, використовуючи лосьйон.

Добре використовувати в кінці процедури парафінотерапія ...