Діти заслуговують святкового і яскравого дитинства, тільки в цей час вони зможуть зрозуміти, яке було сидіти "на шиї" у батьків. Так батьки показують дітям, які скоро виростуть, що про них дбали. Ви знаєте, що новий рік - це свято дитячий в першу чергу. Діти отримують подарунки, радіють щиро невеликий і навіть полулисой ялинці, вони проявляють себе по-справжньому! Тому важливо знати, як порадувати дітей на Новий рік, щоб кожен наступний рік був урочистим. Але як зробити дітям приємне, як порадувати і розвеселити їх? Насправді, для цього не потрібно сильно напружуватися, достатньо просто проявити уяву і кмітливість, ну і знати свою дитину, звичайно.

Новий рік для дітей.

Перш, ніж відмахнутися зі словами: "Куплю що зазвичай" або "Яка різниця, адже все одно можна звалити на Діда Мороза", спочатку згадайте, що означав Новий рік для вас. Як і для дорослих, Новий рік чекають набагато сильніше дня народження. Це свято у всіх дітей, які вірять в казки і Діда Мороза, асоціюється з чарами. Тому дуже важливо порадувати дітей на Новий рік.

Завжди готуйтеся до Нового року весті з дитиною:

- Купуйте ялинку;

- Украшайте ялинку новорічними іграшками та гарними гірляндами;

- Вирізуйте разом сніжинки;

- Пишіть лист Діду Морозу;

- Чекайте подарунків під ялинкою 1 -ого січня.

Показуйте своїм дітям, що ви так само, як і вони любите і чекаєте приходу Нового року. Це час хороших подарунків, цікавих дій, активних ігор і снігу.

Як правильно купувати подарунок дитині до Нового року.

Новий рік - особливе свято, а значить і подарунки в цей день повинні подаватись не звичайні. Але варто зазначити, що дорослі люди вельми відрізняються від дітей. Тому необхідно пам'ятати важливі правила того, як порадувати дітей на Новий рік:

1. Подарунок має бути сюрпризом - не кажіть дитині, що подаруєте;

2. Чи не вручайте подарунок дитині завчасно, навіть перед сном 31 грудня, - нехай добре поспить і з ранку сам мчиться до ялинки;

3. Подарунків має бути кілька - дорослі люди воліють отримати один великий подарунок, а дітям хочеться отримати багато, хай і маленьких презентів;

4. Обов'язково запакуйте кожен з подарунків в окрему коробку з яскравою упаковкою;

5.


Подарунок має лежати під ялинкою, щоб дитина сама його знайшов і розпакував.

У дітей завжди безліч заповітних бажань, тому визначитися з вибором новорічного подарунка не складно. Якщо ви хочете порадувати дитину на Новий рік, але він не ваш, тобто дитина подруги або родичів, тоді варто або заздалегідь поспілкуватися з дитиною, щоб вивідати у нього таємну інформацію, або просто поговорити з його батьками. Другий варіант більш прийнятним першого, тому ви і батьки дитини можете подарувати схожі або однакові подарунки.

Що подарувати дитині на Новий рік.

Для того щоб вибрати подарунок на Новий рік необхідно знати, що любить дитина. Але це ще не все, важливо керуватися віком дитини, наприклад, пазл на новорічну тему не підійде зовсім маленькому малюкові, а ось дорослій дитині буде нецікава іграшка для малюків. При всьому цьому важливо враховувати, що вік при виборі подарунка ще не головне, є діти, які на Новий рік завжди бажають отримувати солодощі, і ні що інше їх так не потішить, як цукерки й шоколадки. Але що можна подарувати дитині на Новий рік взагалі, якщо ви зовсім погано знайомі і з малюком і з його батьками:

1. Солодкий подарунок;

2. Мультфільми про Новий рік, Різдво, тварин;

3. Іграшку (м'яка іграшка для дівчаток і танчики-автоматики для хлопчиків);

4. Пазли та інші розвиваючі ігри;

5. Одяг: плаття для дівчинки і светр для хлопчика (але якщо знаєте приблизні розміри, помилитися можна тільки в більшу сторону);

6. Новорічний костюм, який можна обміняти, якщо не сподобається або при невідповідному розмірі;

7. Замовлення Діда Мороза з його привітаннями;

8. Книгу;

9. Путівку в дитячий табір (важливо заздалегідь порадитися з батьками, щоб відпустили дитини);

10. Для тих, у кого дозволяють фінанси, можуть витрать на техніку для дитини, але це підходить не зовсім маленьким діткам, а вже дорослим хлопцям і дівчаткам.

Ці подарунки можуть дарувати як батьки, так і родичі з друзями. Подарунок може бути від друзів і близьких всього один, або поєднуватися з іншими подарунками, як варто зробити і батькам.