Багато громадян країни відчайдушно бродять по Інтернету в пошуках інформації про те, як відзначити Новий рік. Це дійсно дуже животрепетна тема, тому Новий рік вже на носі, пора і наряди підбирати і подарунки купувати. Але залишається питання про те, як відзначати Новий рік, на що звернути увагу, в чому можуть полягати проблеми і т.д.Здесь підкреслені відповіді на багатьох цікавлять всіх росіян, які планують відзначати Новий рік так, як це годиться в Росії - з розмахом. Як саме? Ви про це дізнаєтеся, прочитавши нашу статтю. Вибирайте для себе більш цікаві теми або перечитайте всю статтю повністю.

Як підготуватися і зустріти Новий рік, а так само, чи можна зустріти Новий рік за знаком зодіаку.

Новий рік вимагає ретельної підготовки. Почніть її заздалегідь: придумайте, в чому будете відзначати Новий рік, купіть цей наряд, замовте його або зшийте костюм на Новий рік самостійно. А ось відзначати Новий рік варто так, щоб всі наступні дні було що згадати, а значить - весело! Можна зустріти Новий рік і по знаку зодіаку. Враховуючи, що кожна людина відрізняється один від одного, зірки можуть підказати, де Новий рік варто відзначати саме вам, а так само розкриє секрети майбутнього 2013 року.

Як загадати бажання на Новий рік.

Новорічної традицією є загадування бажання на Новий рік, яке, як упевнені багато, обов'язково здійсниться протягом наступного року. Як загадати бажання на Новий рік ви зможете дізнатися на нашому порталі. Варіантів багато, залишається тільки вибрати. Діти знають, як відзначити Новий рік, точніше, як це роблять батьки, але якщо хочеться загадати бажання на Новий рік, а це неможливо? Тоді залишається написати листа Діду Морозу зі своїм бажанням, віршем і малюнком, на яке він обов'язково відповість!

Як приготувати святковий стіл: страви та декор столу.

У Новий рік прикрашена повинна бути не тільки вулиця і міська ялинка. Приготувавши святкову вечерю до Нового року, прикрасьте всі страви. Це може бути гарний декор страв у вигляді символу Нового року або страви у формі сніговика і т.п. Можна красиво сервірувати стіл "під Новий рік": поставте в центр столу штучну ялинку, ялинові гілки, декоративну вазу з кульками, свічку та ін., Що створить незвичну чарівну обстановку.

Як прикрасити до Нового року будинок.

Щоб відзначити Новий рік правильно, необхідно прикрасити і підготувати до Нового року свій будинок. Для цього займіться купівлею ялинки, її прикрасою. Однак крім ялинки, у вашому будинку повинен "жити" свято. Зробити це можна, прикрасивши інтер'єр будинку, кожну його кімнату аж до санвузла гірляндами і мішурою. Раз вже про це зайшла мова, прикрасити унітаз до Нового року можна за допомогою стійких фарб, розмалювавши унітаз, або за допомогою мішури, акуратно приклеївши її до унітазу скотчем. Обов'язково виріжте сніжинки з білою або різнокольорового паперу або зробіть об'ємні сніжинки!

Як вибрати наряд і макіяж до Нового року.

Багато жінок і чоловіки до Нового року підходять грунтовно, вони заздалегідь дізнаються, як відзначити Новий рік, що надіти і який макіяж зробити. Усе ще не знаєте, як вибрати наряд і макіяж до Нового року? Тоді прочитайте в статті "Як вибрати наряд на Новий рік", де наведена маса варіантів нарядів, але ще краще - зшити наряд на Новий рік своїми руками.


Це ж стосується і макіяжу, якщо ви використовуєте костюм до Нового року, то макіяж, точніше грим необхідний навіть чоловікові, а ось при класичному новорічному вечірньому вбранні макіяж необхідний тільки жінкам.

Як розважитися в Новий рік.

У Новий рік відпочивається дуже легко, це й зрозуміло, адже існує маса способів провести час на висоті. Відмінним заняттям для великої компанії або дітей стануть новорічні ігри, які не дадуть скучити. Після зустрічі Нового року варто відправитися у двір і дружною компанією (своєї або з сусідами) зліпити сніговика, який може простояти до весни або потепління. Але ще цікавіше - ворожити на Новий рік. Так, що якщо не знаєте, як відзначити Новий рік, зберіть в скарбничку знань всі ці елементи веселого Нового року.

З ким відзначити Новий рік.

Важкий питання - це не як саме відзначити Новий рік, а з ким його відзначити. Іноді Новий рік виявляється невдалим тільки з тієї причини, що його відзначали не з тими людьми! Отже, запам'ятайте, що найголовніше у виборі компанії для Нового року: люди, з якими ви будете відзначати Новий рік повинні бути вам близькі і улюблені. Це і родичі, і улюблені люди, і найкращі друзі. Такий Новий рік не порівняти зі святом в малознайомій компанії, з колегами, яких ви не любите, з сусідами по столику в ресторані та ін. Святкуйте Новий рік з тими, людьми, яких ви можете легко "витерпіти" навіть у хвилюючому стані.

Ідеї відпочинку на Новий рік.

Які взагалі можуть бути варіанти зустрічі Нового року? Їх насправді дуже багато:

1. З близькими друзями;

2. У колі сім'ї;

3. З коханими колегами;

4. Наодинці з коханою людиною;

5. На самоті.

А де можна відзначити Новий рік? Варіантів теж багато: будинки, в подорожі, в поїзді, в кафе чи ресторані, в гостях, на вулиці і т.д. Вибирайте, що вам до душі!

Як вибрати подарунок.

Складно визначитися з подарунками для близьких? Не хвилюйтесь! Дітям варто дарувати кілька маленьких подарунків у яскравій упаковці. Друзям підійдуть прості сувеніри. Рідним людям необхідно дарувати щось цінне, вартісне і потрібне. Коханим людям подарунок повинен нагадувати і про почуття. Колегам даруються невеликі презенти, типу символу майбутнього Нового року. А що подарувати дівчині друга на Новий рік? Найкраще, вибрати щось нейтральне, наприклад, живі квіти. Хлопцеві подруги можна подарувати веселу ручку, вона завжди знадобиться.

Як будемо відпочивати в новорічні свята.

Найбільше країну і всіх росіян цікавить питання про те, як будемо відпочивати в новорічні свята після того, як відзначимо Новий рік. Якщо ви працюєте на середньостатистичної роботі, тобто без змін, не так на підприємців та ін., то відпочивати в січні 2013 року ви будете по 8 число, а на роботу вийдете в середу 9-го січня. Якщо ж ви працюєте позмінно, ваші робочі дні можуть виявитися прямо в середині святкових днів. Люди, що працюють на підприємців, ТОВ, ВАТ та ін., В магазинах, ТЦ і т.д., будуть працювати виходячи з рішення їх начальства. Але як ви знаєте, продуктові магазини не можуть не працювати, так що працівники продуктових магазинів можуть забути про новорічні свята.