З дитинства дітей вчать тому, що якщо вони весь рік будуть вести себе добре, то обов'язково до Нового року отримають подарунок від Діда Мороза. Багато дітлахів пишуть Дідові Морозу, що саме хотіли б отримати в подарунок за своє хорошу поведінку. Звичайно, якщо бажаний подарунок вони не отримують, батьки кажуть дітям, що вся справа в тому, що вони пустували і не слухалися маму і папу.Так чи інакше, варто виховати дитину з внутрішньої казкою в душі. Для цього дитина може перед Новим роком написати Дідові Морозу листа на Північний полюс. Ця затія дуже сподобається вашій дитині, він буде нею натхненний і повірить в чари новорічної ночі. Зараз ви дізнаєтеся і підкажете своїм дітям, як написати лист в Новий рік на Північний полюс Дідові Морозу.

Пишемо лист Діду Морозу.

Для початку вам потрібно написати листа Діду Морозу разом з дитиною, особливо якщо малюк ще не вміє писати або робить це погано. Навіщо вам потрібно бути поруч з дитиною? Тому що, як ви розумієте, Дідусь Мороз дуже зайнятий, щоб посилати дітворі подарунки, і роль "домашнього" Діда Мороза повинні виконувати батьки. Отже, лист Діду Морозу повинна починатися з привітання, наприклад: "Здрастуйте, дорогі Дідусь Мороз!".

Дитина повинна в листі виявити повагу до старенького дідуся. Попросіть дитину поспілкуватися з дідусем: нехай розповість, що доброго він зробив у цьому році; як допоміг батькам, братикам або сестричкам, друзям та ін .; чи добре слухався батьків і як вчився. Саме ця частина листа покаже дитині, як важливо для Діда Мороза його слухняність і поведінку. Постарайтеся знайти вірш, його дитина повинна не розповісти, а написати. Можна крім вірша або замість нього вкласти в лист малюнок. Навіщо це потрібно? Справа в тому, що відправлений лист в "резиденцію Діда Мороза" може отримати відповідь, якщо в листі буде щось для Діда Мороза.


Уявіть собі здивування дитини, коли йому відповість сам Дідусь Мороз, у якого дуже багато справ! Швидше за все, цьому здивуєтеся і ви самі, але це так.

Куди відправляти лист.

Є кілька варіантів, але більшість адрес невірні, тому й відповіді від Діда Мороза немає, і лист до нього в принципі не доходить. Але варто розуміти, що на доставку листа йде багато часу, тому його необхідно відправляти заздалегідь. Так що залежно від вашого часу відправлення листа, у вас є два варіанти:

1. Відправити лист Діду Морозу поштою на його адресу;

2. Покласти лист під ялинку або на підвіконня, щоб Дід Мороз сам забрав його з дому.

Якщо відправляєте лист поштою, обов'язково правильно заповніть конверт, інакше лист не дійде до новорічного адресата. Отже, враховуючи, як важливо не тільки знати, як написати лист в Новий рік на Північний полюс Дідові Морозу, а й правильно заповнити поля конверта. У графі "кому" напишіть: Дідові морозу, у графі "куди" - Будинок Діда Мороза, місто Великий Устюг, Вологодська область. Обов'язково правильно заповніть графу з індексом в подвійному екземплярі: "162390". Це справжній адресу Діда Мороза. Не забудьте вписати свої дані, тоді Дід Мороз обов'язково відповість вам, як у нього знайдеться вільний час.

У тому випадку, якщо відправляти лист поштою не хочеться, зробіть сценку, по якій дитина повірить, що Дід Мороз сам забрав лист від вас. Покладіть конверт з листом під ялинку або на підвіконня, скажіть, що найближчим часом (1-2 дні) Дід Мороз приїде на санях за ним. Звичайно, дитина захоче подивитися на справжнього Діда Мороза, але не бійтеся, діти завжди засипають під час очікування. У цей момент ви можете заховати конверт з листом, щоб дитина його не знайшов, а коли він прокинеться і не побачить листи, відразу зрозуміє, що Дідусь Мороз приходив, коли він спав.