Ви напевно вже помічали, що ціна монтажу пластикових вікон сильно різниться між різними представниками компаній. Але чому так? Можливо, має місце заощадити і запросити співробітників з іншої компанії, де ціна на монтаж вікон прийнятніше, ніж у тій, де вікна були замовлені? А може навпаки необхідно замовити дорогий монтажі, навіть якщо ви придбали недорогі пластикові вікна?

Важкий вибір, погодьтеся, але приказка не дає спокійно спати: "Скупий платить двічі". Що ж вигідніше: переплатити на монтажі або заощадити на ньому?

Важливість якісної установки вікон.

Ви помічали суперечки між людьми, які активно "за" пластикові вікна і тими, які активно "проти". Причому ті, хто опинилися "проти" в основному говорять про конкретну фірму і навіть більше про процес і наслідки монтажу. Тобто виходить, що противники пластикових вікон - це люди, яким погано встановили вікна. Виходить, що вся проблема в монтажі пластикових вікон, у якості робіт фахівців з монтажу. Це дійсно важливо: якість надаваних послуг. В першу чергу, якість роботи фахівців залежить безпосередньо від головного і першого етапу монтажу вікон: заміру прорізу вікна. Особливо це складний момент, коли у вас новобудова, а в країні зараз таких все більше. Тут розміри і параметри віконних прорізів не стандартні, а, отже, необхідно обміряти все від початку і до кінця. Якщо проріз вікна замірять хоча б трохи невірно, то у вас не тільки монтаж вікна буде складно провести, але й експлуатація вікон буде ускладненою.


Так, якщо при вимірі помиляться в розмірах потрібної рами пластикового вікна, то монтажники можуть просто заповнювати просвіти якими завгодно підручними засобами. Приховати такий недолік можна облицюванням, хоча зовнішній вигляд вже буде зіпсований. Крім того через це можуть з'явитися тріщини в майбутньому, причому які створюють протяг в приміщенні, що впливає на зайву намотування електроенергії, через яку буде йти холодне повітря від кондиціонера і теплий - від повітронагрівача. Так само важка і проблемна ситуація: якщо віконний отвір трохи менше, ніж привезена рама. "Завдяки" такому заміром монтажників, рама буде перекошеною. Самі уявіть, що буде з коробкою, якщо її запхати в ящик меншого розміру? Її перекосить, так само і з рамою пластикового вікна. За рахунок перекосу конструкції, використовувати її стає складно, а потім і неможливо.

Висновок для вас один: скільки б не стояли послуги монтажників, завжди шукайте кращого, адже чим краще він зробить свою справу, тим якісніше буде результат . Виходить, що ціна не завжди має місце головного чинника, адже хороший фахівець може працювати в маленькій організації з маленькою зарплатою, а може працювати у великій організації, де йому за роботу пристойно платять. Але завжди можна наштовхнутися на поганого фахівця, тому шукайте рекомендації про тих чи інших монтажників.