Хто не мріє мати нерухомість за кордоном, адже це без сумнівів - саме вдале вкладення грошових коштів. Крім того, варто відзначити - ви завжди можете відправитися за кордон у свій будинок або квартиру, і добре там відпочити.

Покупка нерухомості на Кіпрі.

На що ви спираєтесь у першу чергу при виборі нерухомості? Звичайно ж, на вартість житла. Так і на Кіпрі ви можете знайти і придбати нерухомість не тільки за високою ціною, але й за відносно низькою вартістю. Всі ціни будуть прямо залежати від міста, в якому ви хотіли б придбати квартиру або будинок, так само від району в даному місті, від метрів або кілометрів від моря, кількості квадратних метрів, рівня житла тощо. Так ви завжди зможете знайти підходящу вам по всіма параметрами житлову або комерційну нерухомість на острові-курорті.

Крім того, якщо ви купуєте нерухомість на Кіпрі, ви автоматично отримуєте вид на проживання там, хоча й тимчасове. Проте варто відзначити - ніде крім як на Кіпрі ви не отримаєте такої переваги! Так само цікаво й те, що всі документи збирає продавець, а вам необхідно надати тільки паспорт, особовий рахунок, та заяви по ходу оформлення угоди.

Які плюси у покупки нерухомості на Кіпрі.

Для початку можна не відзначити природу Кіпру, а так само погоду, яка прекрасна всі пори року.


Зручно те, що тут без побоювань можна жити і з дітьми: рівень злочинності невисокий, стійка геополітика, "дружба" з Росією, можливість навчання у відмінних школах і ВУЗах Англії, розвинена інфраструктура і не тільки для дітей. Тут багато що населення легко говорить російською мовою, можна отримати статус пенсіонера, а саму нерухомість можна взяти в кредит. Навіть якщо для вас іноземна нерухомість - це тільки частина інвестицій, варто розуміти, що це і вигідно, тому недорого, і корисно. Ще тут не високе оподаткування і вигідна вартість проживання в місяць.