Людська, а особливо жіноча психологія, деколи насилу піддається поясненню. Власниці прямого волосся століттями намагалися створити штучні локони для своєї зачіски. Але щасливі власниці природних кучерів чомусь незадоволені ними і роблять все можливе для їх випрямлення в домашніх умовах. І головне в цій процедурі - не просто випрямити локони, а провести цю процедуру без втрат, зберігши здоровий вигляд вашого волосся. Як випрямити волосся в домашніх умовах?

Термічне випрямлення волосся

Існує кілька електричних приладів, які допоможуть вам випрямити неслухняні кучері за короткий час. Як випрямити волосся в домашніх умовах:

  1. Термічні гребінці можуть бути виготовлені із застосуванням металевого або керамічного покриття. Найчастіше - це брашинги, тобто гребінця, що мають циліндричну форму, зручну при моделюванні зачіски. Ефект посилюється пропорційно кількості зубців на даній гребінці. Термічні брашинги часто використовують спільно з утюжками і фенами.
  2. Одним з найпопулярніших способів домашнього випрямлення волосся є використання прасування. Для початку потрібно волосся на потилиці розділити на пасма, і чим дрібніше вони будуть, тим наочніше буде результат. Пасма для зручності можна фіксувати шпильками або крабиками. При наявності чубчика вона випрямляється першою. Процедура проводиться від коріння волосся до їх кінчиків. Після укладання волосся на потиличній частині - приступайте до тім'яної. Досягнуті результати найкраще зафіксувати лаком. Можна його і не використовувати, але якщо на вулиці волога погода, то кучері дуже скоро завьются знову. Зловживати застосуванням прасування не варто, оскільки його використання призводить до висушування волосся. На мокрих волоссі цей прилад використовувати не можна, якщо тільки ви не придбали спеціальний стайлер, який призначений для одночасного проведення процедур сушки і випрямлення волосся.
  3. Метод гарячої укладання волосся феном, оснащеним брашингом, як і раніше актуальний. Як і при використанні прасування, волосся поділяються на дрібні пасма. Виробники вже запропонували спеціальні конструкції фенів для випрямлення волосся, забезпечені насадкою-праскою. Волосся укладаються в цей пристрій, і після декількох обертів локони якісно розпрямляються.

Запобіжні заходи при термічному випрямленні

Головне не те, як випрямити волосся в домашніх умовах, а як не пошкодити волосся від цього.


Перед використанням термічного випрямлення локонів бажано обробити волосся спеціальним засобом для стайлінгу. Воно створює захисний шар на волоссі, що оберігає їх від шкідливого впливу підвищених температур. Однак зайва кількість цього засобу може створити небажаний ефект брудного волосся. Зверніть увагу на компоненти, що входять до складу термозащітних засобів. Вони повинні містити протеїни шовку, речовини для підтримки гідроліпідного балансу волосся.

Для сухого волосся потрібно застосовувати термозахисний косметику, яка містить кератин і пшеничні білки.

Зручно використовувати кошти для стайлінгу, що випускаються у вигляді спреїв. Можна використовувати для термозахисту флюїд-блиск. Небажано використовувати засоби з вмістом силікону. Оскільки цей компонент порушує природні процеси, що протікають у волоссі.

Народні засоби випрямлення волосся

Для випрямлення волосся можна і не купувати дорогі пристосування, а просто спробувати виконати цю процедуру, користуючись народними радами. З викладеного нижче списку ви можете вибрати оптимальний для вас спосіб, як випрямити волосся в домашніх умовах:

  1. Якщо обробити локони міцним чаєм з цукром, то вони легко піддаються фіксації в випрямленном стані і радують око своїм блиском. Однак при цьому потрібно бути обережним з додаванням цукру. Його надлишок може стати причиною злипання волосся.
  2. Прекрасним фіксатором є і пиво. Його ефекту вистачає до наступного миття волосся.
  3. Використання натуральних олій ускладнює волосся, тобто вони випрямляються під власною вагою. Для таких цілей можна використовувати оливкову або реп'яхову олію. Промиті теплою водою, трохи просушені волосся, обробляються маслом. Голова закутується рушником. Через годину масло потрібно змити із застосуванням шампуню.
  4. Можна для випрямлення волосся використовувати коньяк або оцет. З їх допомогою можна випрямляти жирне волосся. Для цього рідину за допомогою марлевого тампона наноситься на волосся і змивається після закінчення півгодини. Крім ефекту випрямлення ця процедура дарує волоссю блискучий і здоровий вигляд.
  5. При використанні безбарвної хни відбувається потовщення волоса, що і призводить до його обваження, а значить - і випрямленню.

Випрямляючи волосся, потрібно пам'ятати одне важливе правило - навіть при використанні самих щадних засобів періодично потрібно давати своїм локонам перепочинок.