На Новий рік дуже хочеться прикрасити свій будинок, квартиру і робоче приміщення. Як зробити це без шкоди для фінансів і без особливих зусиль? Легко, досить лише дізнатися, як вирізати сніжинки на Новий рік. Варіантів створення сніжинок дуже багато. Вони можуть бути об'ємними і плоскими, легкими і складними в ісполненіі.Какіе вирізати сніжинки зможете ви, стане ясно по вашому вільному часу. Якщо його багато, можна зайнятися створенням складних цікавих сніжинок (до речі, їх можна і робити для себе, і подарувати на Новий рік, і продати знайомим). Якщо ж часу не дуже багато, сніжинки можуть бути найпростішими.

Як вирізати найпростіші сніжинки.

Як вирізати сніжинки на Новий рік? Якщо ви не знаєте, то вам варто спробувати зробити це. Найскладніше в процесі створення сніжинки - правильно скласти папір, інакше сніжинка може вийти або нудною, або розваленої, тому ви проріже лінію згину, яка повинна бути збережена. Найпростіше зробити сніжинку з 4 променями, її простіше скласти і вирізати. Для цього потрібно:

1.Возьміте квадратний аркуш паперу. До речі, папір краще використовувати тонку (для 4-лучною сніжинки підійде і альбомна папір), щоб потім було простіше вирізати;

2. Зігніть лист по діагоналі, щоб вийшов трикутник;

3. Тепер складіть аркуш ще раз так, щоб лінія згину проходила через вільні кінці раніше отриманого трикутника і середину протилежної сторони цих кінчиків;

4. Можете почати вирізати візерунок за допомогою ножиць. На такий снежинке будуть красиво виглядати глибокі вирізи (по лінії згину в середині) і великі різьблені вирізи по іншим сторонам.

Якщо спробуєте вирізати сніжинки, відразу зрозумієте, як виходить візерунок і зможете створити свій цікавий малюнок сніжинок.

Коли будете вирізати сніжинки своїми руками з великою кількістю променів, дійте за тим же принципом, але не плутайте основну лінію згину.


В результаті у вас вийде не рівний трикутник (кінці сторін папери будуть мати різну довжину). Щоб це виправити потрібно обрізати зайвий кінчик так, щоб вийшов повноцінний трикутник.

Як вирізати об'ємні і незвичайні сніжинки.

Вирізати сніжинки своїми руками об'ємної форми дуже складно. Зате такі сніжинки відмінно виглядають, дуже незвичайні і красиві. Щоб самостійно вирізати сніжинку з паперу, вам будуть потрібні папір, ножиці, олівець, лінійка, степлер з дужками і клей. На відміну від простих сніжинок, тут, навпаки, варто використовувати щільний папір.

1. Приготуйте потрібні інструменти для вирізання об'ємної сніжинки з паперу;

2. Ображати листи так, щоб вони були квадратними;

3. Зігніть всі аркуші по діагоналі і накресліть на них лінії. Лінії повинні бути паралельні двом похилим сторонам отриманого трикутника. Відстань між паралелями має бути рівне, але лінії не повинні мати точки дотику. Закінчуйте їх малювати приблизно в 1 см один від одного.

4. Ножицями зробіть надрізи по окресленим лініях;

5. Лист тепер потрібно розкрити в квадрат. Перед собою ви побачите лист з розрізами, з яких можна піднімати куточки і поєднувати між собою;

6. Один за іншим складайте куточки, щоб виходили трубочки. Перший куточок склеюється або скріплюється степлерів з першим куточком навпаки, другий - з другим і т.д.;

7. Зробіть так з кожен листком (візьміть 6 - вийде гарна пишна сніжинка);

8. Як закінчите з листами, візьміть 3 з них за один куточок і зчепіть їх дужками за допомогою степлера, потім з'єднайте наступні три частини за один кут;

9. З'єднайте отримані трійці між собою, щоб вийшов круг;

10. На завершення скріпіть маленькі трубочки між собою за допомогою клею, щоб вони трималися один за одного і не падали вниз, коли ви повісите сніжинку до стелі.