Сьогодні всі намагаються втекти від міської суєти, побути в атмосфері спокою. Тому набувають заміські будинки, дачні ділянки. Адже зараз заміський будинок це не тільки примха, а й життєва необхідність. Заміський будинок має безліч аспектів в організації, і одним з них є освітлення території. Напевно вам цікаво, як вибрати освітлення заміського будинку?

Вибираємо освітлення заміського будинку.

Заміський будинок, це щось дивовижне, навколо природа, чисте повітря. І що б створити комфорт і затишок, ми підкажемо вам, як вибрати освітлення заміського будинку. Щоб було все в ідеалі потрібно, щоб архітектурне, ландшафтне, і функціонально-декоративне освітлення було виконано в одному стилі, тоді все буде гармонійно і красиво. Але часто доводиться використовувати прожекторне освітлення лампами, яке охоплює всі затемнені точки ділянки.

Різновид ламп дуже велика. Зараз лампи бувають різні, але найчастіше використовувані лампи в світильниках і прожекторах такі:

1. Галогенні лампи - вони дуже добре передають передачу кольору, на всі 100%. Це означає, що ваш об'єкт буде висвітлено повністю і найбільш цілісно, причому кольори будуть однаково інтенсивні;

2. Металогалогенні лампи мають 80% передачі кольору, загалом, то це теж не погано. Металогалогенні лампи з усіх інших, самі економні. Найчастіше металогалогенні лампи використовуються в прожекторах, які встановлені на опорах освітлення;

3. Натрієві лампи, їх освітлення більш м'яке, при таких лампах світло стає більш сонячним. Люмінесцентні лампи дають освітлення денного світла, але тільки якщо розглядати його як внутрішнє, а не вуличне;

4. Світлодіодні лампи ці лампи економічні, мають прекрасну передачу кольору, і головна їх привілей "холодне" освітлення. Якщо потрібно де-небудь організувати освітлення при цьому не підняти температуру, світлодіодний світильник саме та річ.


Часто у вітринах магазинів можна зустріти світлодіодні світильники.

Як вибрати освітлення заміського будинку: працюємо над ландшафтом.

Ландшафтне освітлення може створювати красиве і привабливе освітлення, при цьому створюючи унікальні композиції. Якщо вміло встановити освітлення ландшафту, то можна потрапити в казку. Як вибрати освітлення заміського будинку? Класичний варіант освітлення це декоративні ліхтарі і опори освітлення. Ліхтарі встановлюються по доріжках саду, або площадки. Також можна зробити підсвічування підлоги, це буде чарівне видовище. Для цього можна використовувати звичайні цеглинки з підсвічуванням, але можна також використовувати багато інших просунуті за технологіями підсвічування. Також відзначимо, що з питань підсвічування ландшафту існує безліч можливостей і пропозицій. На сьогодні модним вважається монтаж освітлювального обладнання безпосередньо в грунт. Уважно варто підійти до висвітлення садово-городніх культур на ділянці.

Як вибрати освітлення заміського будинку: фасадне освітлення.

Зовнішнє освітлення будинку або котеджу в темний час доби або ж ночі, може не тільки виділити ефективні особливості архітектури будівлі, а й значно поміняти цветогамму у висвітленні тих чи інших деталей фасаду. Освітлення заміських будинків і котеджів, це дивовижна річ, тим більше що в наш час існує безліч можливостей зробити це якомога красивіше і створити атмосферу казкового замку. Словом дизайнер має безліч можливостей самих різних освітлень фасаду. Зовнішнє освітлення заміського будинку найчастіше виконується металогалогенними і галогенними лампами. Галогенні лампи - це краща якість. Металогалогенними - найкраща економічність.

Таким чином, вмонтовані джерела світла унікальні. Вони добре контрастують з природою, і корисні в місцях установки. І вигляд вашого будинку буде ефективно і незвично виглядатимуть.