Сучасна жінка має у своєму розпорядженні цілий набір різних засобів по догляду за шкірою. Вибирає же ці кошти жінка швидко, і особливо не вдаючись у подробиці, яке це засіб, і до якого типу воно відноситься.

Безумовно, кожна дама помічала, що після відвідування салону краси, її шкіра ставала більш гладкою, м'якою, шовковистою і брала відмінний колір. А фокус весь в тому, що в салонах краси використовується професійна косметика. Вона трохи дорожче звичайної споживчої, але ефект від її використання більш помітний. Сьогодні і ви можете вибрати для щоденного використання професійну косметику, використовувати її будинку і виглядати завжди відмінно.

Як підібрати косметику по типу шкіри?

Всі напевно знають, що будь-який крем, скраб або лосьйон підбирається залежно від типу шкіри. Це ж правило діє і в підборі професійної косметики. Однак у цьому випадку краще звернутися перш до косметолога, який зможе точно визначити тип вашої шкіри. Це дуже важливий момент при використанні професійної косметики, в силу того, що вона враховує набагато більше параметрів, ніж любительська. До відома скажемо, що виробники професійної косметики розширили параметри з підбору засобів до 22 типів. А ми з вами знаємо лише те, що шкіра буває жирна, суха, нормальна і чутлива. І саме тому звернення до фахівця незамінне.

Як за складом визначити якість кошти?

Перше, що відрізняє професійну косметику від будь-якої іншої, це більш висока ціна. Вона обумовлена стабільним і більш сильним ефектом від використання. А ефект, в свою чергу, залежить від тих компонентів, які входять до складу. Саме тому при виборі професійної косметики уважно вивчіть склад. До його складу повинні входити в більшості своїй натуральні компоненти. Уточнимо, що від загального складу екстракти лікарських трав, які отримали методом холодного віджимання, повинні складати близько 80%.

Тільки при використанні такої натуральної косметики можна підтримувати стан шкіри на найвищому рівні. Марки, які можна сьогодні зустріти на ринку, в більшості своїй селективні і належать різним модним будинкам, які мають свої лабораторії і наукові інститути.

Що ще має входити до складу засобів професійної косметики?

Крім екстрактів лікарських рослин, до складу будь-якого засобу з розряду професійних повинні входити біологічно активні сполуки також природного походження.


Зверніть увагу на виробника косметики. Виробництвом різного роду засобів для корекції або лікування шкіри повинні займатися виключно фармацевтичні фірми або наукові лабораторії, які залучають до співпраці дерматологів, хіміків, а також фахівців з гістології шкіри.

Як перевірити якість продукції?

Якість, безсумнівно, є головним критерієм при виборі професійної косметики. І купуючи засіб за порівняно високу ціну, кожній жінці хочеться, щоб засіб було якісним і справило відповідний ефект. Саме тому перед покупкою попросіть продавця пред'явити вам сертифікати, які підтверджують достовірність та якість обраного вами кошти. Якщо виробник цієї косметики дійсно гарантує її якість, то його засоби пройшли добровільну сертифікацію і довели свою ефективність в різних випробуваннях.

Як визначитися з вибором серед марок?

На ринку сьогодні представлено досить багато різних марок професійної косметики, однак купувати перше ліпше кошти, не вивчивши його попередньо, буде дуже необачно. Саме тому перш, ніж відправлятися за покупкою, зберіть інформацію про засоби і фірмах. Поговоріть з вашим косметологом, може він порекомендує якийсь певний бренд, відвідайте виставки, на яких представлені професійні засоби, можете підписатися на якесь видання, яке спеціалізується на огляді засобів професійної косметики. Все вищеперелічене допоможе вам визначитися з фірмою і лінійкою засобів, які необхідні саме для вас.

Як правильно використовувати професійну косметику?

Безумовно, на будь-якому засобі з розряду професійної косметики ви знайдете докладну інструкцію про те, як правильно його застосовувати. Проте варто додатково отримати консультацію у фахівця. В залежності від індивідуальних факторів, обсяг і кількість засобу може варіюватися. Звичайно, кожен засіб проходить дерматологічний контроль, проте бувають випадки, що організм дає реакцію навіть на, здавалося б, зовсім нешкідливі компоненти. Тому перед тим, як почати використовувати засіб у повному обсязі, проведіть тест на сумісність. Для цього невелику кількість засобу ви можете нанести на внутрішню сторону ліктя або за вухо. Якщо через 24 години ваша шкіра не дала ніякої негативної реакції, то можете сміливо використовувати засіб у повному обсязі.