Цього прекрасного і хвилюючого дня батьки, напевно, чекають більше, ніж їх чадо. Особливо, це стосується дітей першого року життя. Якого б віку не був ваш дитина, потрібно зробити йому приємне і привітати так, щоб запам'яталося надовго, хоче кожен батько. Для цього потрібно оригінально прикрасити кімнату, про те як зробити правильно піде мова далі.

Як прикрасити кімнату дитині на перший день народження?

Це перший справжній ювілей, якому радіють усі члени родини. Батьки подолали найважчий період, вони молодці і воістину заслуговують похвали. Малюк ж вже вважається дорослим, все більш активно пізнає навколишній світ, взаємодіє з іншими людьми і швидко розвивається. Батьки повинні прикрасити кімнату так, щоб це викликало захоплення не тільки у їх малюка, але і у всіх запрошених на свято діток.

Буде дуже оригінально і в той же час мило, якщо кімнату для однорічного малюка прикрасити паровозиком, кожен вагончик якого має свій колір. Достатньо купити кольоровий картон, намалювати паровоз, а вагончики можна і не вирізати, прямо скріпити листи між собою. На кожен лист можна наклеїти фотографії малюка від народження і до року. Таким чином, ви ще раз зможете поглянути на те, як ваш малюк зростав, розвивався і змінювався. Також паровозик можна замінити деревом з яблучками, на кожне з яких прикріпити фотографії.

Як прикрасити кімнату школяра?

Ну а якщо дитина вже зовсім дорослий і скоро піде в школу, а може він вже ходить туди, то й ставляться до нього вже як до дорослого. Він сприймає свій день народження як день, в який йому можна все і нічого за це йому не буде. Для цієї дитини вже буде не настільки цікаво роздивляння себе в дитинстві, йому цікавий світ, який його оточує. Він вчиться новим знанням, спілкується з однолітками і вже проявляє характер. Щоб оригінально прикрасити кімнату школяра можна розвісити його найвдаліші малюнки, а також вирізки з творів "Як я провів літо" або "Моя сім'я" по всій кімнаті. Будуть дуже гармонійно виглядати і різні вироби, особливо, якщо вони зроблені спільно з батьками. Також усім родичам буде приємно подивитися, на що здатний їх маленький родич, чому він навчився і що виходить особливо добре.

Як прикрасити кімнату дівчинки?

Кожна жінка - королева, а кожна дівчинка - принцеса. Тому в день народження дівчинки необхідно створити в її кімнаті справжній палац і казку.


Для цього можна надути безліч маленьких кульок, перетворити кімнату в арку з квітів і доповнити все серпантином. На вікно потрібно повісити прозорі світлі штори, на них прикріпити різнокольорових яскравих метеликів. Ви повинні зробити все, щоб її кімната нагадувала їй райський казковий сад. А найголовнішою принцесою і володаркою в цьому саду буде вона. Ви побачите, як така прикраса її порадує.

Як прикрасити кімнату хлопчика?

У цьому випадку потрібно дуже добре знати захоплення вашого сина. Приміром, якщо він вболіває за якусь певну футбольну команду, то має сенс над його ліжком повісити велику емблему його улюбленої команди. На стільці можна зшити чохли, які за зовнішнім виглядом будуть нагадувати футбольні м'ячі. Якщо ж ваша дитина не мислить життя без автогонок, різних машин і вантажівок, то побудуйте для нього трасу високої складності, на якій повинні поміститися всі наявні в запасі машини. Разом з гостями спробуйте пройти. Переможцю запропонуйте солодкий приз. А може ваш малюк шанувальник історичних фільмів, де багато лицарів, які б'ються на шпагах або мечах. У цьому випадку підготуйте обладунки з картону і запропонуйте всім гостям влаштувати турнір, в якому переможець буде нагороджений по заслугах.

Як прикрасити кімнату двійнят?

Наприклад, у вас двійня, хлопчик і дівчинка, і захоплення у них зовсім різні, а день народження один на двох. У цьому випадку потрібно прикрасити їх кімнату так, щоб не образити нікого. Подумайте, яке прикраса буде приємно обом і не викличе заздрості один до одного. Зверніться в спеціалізоване агентство, яке надуває великі композиції з куль. Замовте у них якусь оригінальну фігуру або ж попросіть надути безліч різнокольорових кульок і порозсипайте їх по всій кімнаті. До того ж композиція з куль, яка може бути у вигляді букета з квітами або смішний собачки, викличе захват і радість не тільки у іменинників, а й у їхніх гостей. Також можете прикрасити простір над ліжком. Приміром, біля ліжка сина ви можете організувати куточок найцікавіших для нього речей. Наприклад, розставте красиво всю колекцію його автомобілів, прикрасьте все це серпантином, а в центр покладіть подарунок. А біля ліжка дочки розвісьте різнокольорову гірлянду, порозсипайте блискуче конфетті, а центр покладіть коробочку з найкрасивішим платтям і туфельками.