Магазини і виробники, як правило, роблять акцент на той товар, який відповідає поточному сезону. А товари, не по сезону, продаються з великими знижками.

Який фасон в моді?

Говорячи про фасон майбутньої куртки, можна пропонувати безліч різних моделей, які будуть також вважатися модними. Однак найпопулярнішим фасоном майбутньої осені буде куртка-силует.

Сучасні дизайнери намагаються зробити його все більш витонченим і хитромудрим. Змінилася і довжина куртки на осінь. Якщо раніше вона сягала талії або трохи прикривала стегна, то сьогодні для всіх віків і фігур пропонується безліч різних курток різних по довжині.

Наприклад, в моді коротенькі куртки, які тільки прикривають руки, плечі і ледь доходять до талії своєї власниці. Такий фасон неодмінно підкреслить струнку талію дівчини, особливо, якщо доповнити її широким поясом.

Який матеріал найпопулярніший?

Це перше, на що варто звернути увагу при виборі куртки на осінь. Можна з упевненістю заявити, що найпопулярнішим матеріалом для пошиття жіночих курток вважається плащова тканина. Куртки з цієї тканини відмінно захищають від вітру, до того ж сучасні виробники нерідко покривають їх спеціальними розчинами, які відштовхують і вологу. Куртки з плащової тканини можуть бути абсолютно різних відтінків, починаючи від спокійних класичних кольорів, закінчуючи самими ультраяскравий. До того ж матерія покривається спеціальним складом, який надає їй блиску, в результаті чого куртка на сонці виглядає дуже ефектно. Ну і як застібки використовується найчастіше блискавка.

А як же шкіряні куртки?

Шкіра буде модною в усі часи, тому вона поза конкуренцією. Сьогодні асортимент курток зі шкіри обширний на стільки, що абсолютно будь-яка дівчина чи жінка можуть вибрати те, що їм потрібно. Переваги курток зі шкіри очевидні: в ній тепло і сухо, шкіра відштовхує воду і не пропускає вітер, виглядає куртка зі шкіри дуже стильно, модно і ефектно.

Чи варто купувати дорогу куртку?

Звичайно, кожній жінці хочеться носити тільки найкращі, якісні і дорогі речі, проте потрібно бути реалістами, і пам'ятати про свій бюджет. Саме тому при виборі куртки завжди порівнюйте свої можливості і бажання.

Сьогодні немає проблем у тому, щоб купити як дорогу куртку, так і цілком доступну за ціною.


Якщо ви все ж мрієте про шкіряній куртці, то зайвим не буде знати, що найдешевшою шкірою вважається свиняча, а найдорожчою - шкіра рептилій. Якщо ви не обмежені фінансами і звикли носити тільки наймодніші та актуальні речі, то можете купувати куртку, виготовлену зі шкіри рідкісних тварин, таких як крокодил чи змія. Сучасні технології дозволяють пофарбувати шкіру в абсолютно будь-який відтінок. Тому перед вами постане вся колірна палітра, серед якої знайти свій колір не складе ніяких труднощів.

Чи потрібен утеплювач осінньої куртці?

Друге, на що неодмінно потрібно звернути увагу - наявність і тип утеплювача. У дорогих моделях в якості утеплювача використовується перо або пух. У більш демократичних моделях використовується синтетичний утеплювач, який також досить ефективно виконує своє завдання. При виборі куртки з натуральним наповнювачем варто особливу увагу приділити безпосередньо матеріалом, з якого зшита куртка. У разі якщо якість матеріалу страждає, то згодом вам доведеться зчищати пух з усією одягу, яку ви будете носити під курткою.

На що ще звернути увагу?

Ніколи не купуйте куртку на око , тобто без правильної примірки. Річ обов'язково потрібно одягнути на себе, застебнути всі блискавки і гудзики, зав'язати пояс або ремінь, а потім уважно оглянути загальний вигляд. Подивіться, як куртка села по вашій фігурі, не зібралася чи на окремих ділянках, чи немає очевидних дефектів.

покрутити перед дзеркалом, підніміть руки, а потім розведіть їх в сторони, присядьте або нахиліться. Якісна куртка в результаті ваших дій не повинна натягатися на окремих ділянках, перекошуватися або тріщати по швах. Якщо все гаразд, то можете переходити до наступного етапу - досконалому огляду. У даному випадку під вашим пильним поглядом повинні опинитися блискавки і строчки.

Огляньте уважно рівні чи рядки, чи немає пропущених петель, чи всі блискавки правильно вшиті і налагоджені, чи не потрапить матеріал при застібанні і розстібання. Не забудьте про гудзики і кнопки. Перевірте, наскільки міцно вони закріплені на куртці і чи є запасні в комплекті.