Для кожної пари день їхнього весілля вважається початком нового життя. Цей чудовий і радісний момент хочеться запам'ятати на все життя.

Звичайно, залишаться фотографії, подарунки, листівки, але хочеться, щоб початок міцного союзу було закладено власними руками в прямому сенсі цього слова. Саме тому все більшу популярність набирає хенд-мейд, тобто вироби. Відмінним варіантом для спільної творчості є весільний фотоальбом. Це заняття зблизить вас і зніме передвесільні хвилювання.

Який матеріал потрібно для виготовлення весільного фотоальбому?

Перш за все, потрібно самий звичайний фотоальбом. При покупці прикиньте, скільки фотографій ви будете в ньому розміщувати.

Краще вибрати фотоальбом на більшу кількість фотографій, адже ваша спільне життя тільки починається, далі ви завжди зможете оновити альбом, доповнивши його новими знімками. Обкладинка в даному випадку не має ніякого значення. Вибирайте абсолютно будь-яку. До вибору фотоальбому потрібно підійти досить відповідально.

Краще вибрати альбом, що нагадує книгу, де в якості кріплення використовуються металеві кільця, а сторінки виконані з картону. Також для виготовлення вашого власного весільного альбому буде потрібно кольоровий картон, папір з різною текстурою і малюнками. Найбільш придатними квітами для цього випадку будуть: срібний, золотий, білий, бежевий, перловий, рожевий, блакитний. Також запасіть кольорову крейду, ножиці, клей, олівці, фломастери і ручки. Ну і не забудьте про різні декоративні матеріали: намистини, стрічки, блискітки, наклейки, квіти, бантики, стрази та ін.

Як придумати ідею для фотоальбому?

Погодьтеся, буде дуже банально , якщо на кожній сторінці до фотографій додати всієї перерахованої вище атрибутики. Це буде виглядати без смаку і нудно. Для того щоб весільний фотоальбом дивилася дійсно гідно і при цьому нагадував книгу з романтичною казки, потрібно придумати ідею. Спочатку визначте, де будуть розташовуватися знімки, прикраси, написи. Після того, як ви все визначили, необхідно кожну сторінку виконати відповідно до вашої задумкою.

Які ідеї найпопулярніші і безпрограшні?

Прикладом оригінальної ідеї для оформлення весільного альбому може стати вишивка імен . Якщо ви володієте відповідними навичками, то можете вишити імена жениха і нареченої, а також прикраси для сторінок зі знімками.


Якщо ж вишивати ви не вмієте, але хотіли б бачити вишивку в своєму весільному альбомі, то прикупите просто красивий вишитий малюнок.

Також дуже оригінальна ідея зі створенням віконця на обкладинці фотоальбому. Таке віконечко буде виглядати дуже вигідно і мило. На наступну сторінку можна помістити ваше спільне фото або красивий малюнок. Також можете доповнити кожен знімок коментарями чи віршами. Написи можна робити як вручну, так і роздрукувати на комп'ютері, а потім вклеїти. Не забудьте використовувати різні кольори і шрифти при роздруківці на комп'ютері. Також дуже оригінально виглядатимуть написи на прозорій плівці. Після вклеювання її в альбом, створюється враження, ніби літери ширяють у повітрі.

Коли і як вставляти фотографії?

Важливо вставити фотографії в підготовлений альбом відразу ж після роздруківки. Справа в тому, що фотопапір вступає в реакцію з сонячним світлом, повітрям і вологою. Всі ці фактори здатні зіпсувати фото або скоротити термін його служби. До того ж, не рознесені вчасно знімки, будуть копіться, все більше лякаючи вас своєю кількістю.

При розміщенні фотографій обов'язково враховуйте хронологічний порядок. Ось, на перших сторінках ви обидва маленькі, на наступних ви вже пішли в школу, далі вступили до інституту, перше ваше побачення, перший поцілунок, пропозицію, і весілля. Надалі, сюди ви можете доповісти фото з народження вашого малюка та інших пам'ятних подій вашої родини. Проте не потрібно пхати в альбом всі знімки поспіль. Вибирайте тільки найяскравіші і якісні.

Для деяких фотографій може зажадати мінімальна комп'ютерна обробка. Достатньо володіти пакетом офісних програм на комп'ютері, і ви зможете обрізати знімок, додати контрастності та кольору. Варто відзначити, що багато сучасних фотоапарати припускають таке редагування прямо після зйомки.

Як позбавити себе від ручної роботи?

Якщо часу на виготовлення весільного альбому у вас немає, але в той же час вам хотілося б зберегти знімки якось оригінально, то можна купити готову фото книгу і розставити фото в них. Однак у цьому випадку ваш альбом не буде відрізнятися оригінальністю, і його не можна буде назвати спільною творчістю.