Кожен хоче, щоб будинок був не тільки фортецею, а й місцем відпочинку. Так хочеться після важкого трудового дня прийти додому, прийняти ванну, розслабитися в приємній обстановці.

Інтер'єр в гавайському стилі створить у вашому будинку приємну атмосферу райського куточка, в якому ви зможете по-справжньому розслабитися і забути про щоденні проблеми.

Які риси характерні для гавайського стилю ?

Гавайський стиль допоможе вам перенестися в атмосферу тропіків. Він може бути дуже яскравим, або, навпаки, дуже м'яким, однак найпопулярнішим поєднанням вважається змішаний варіант. Якщо ви хочете оформити свій будинок в гавайському стилі, то вам потрібно знати, що існують основні риси цього стилю, які відразу ж виділяють його серед інших. Насамперед, гавайський стиль передбачає велику кількість рослин, теплу кольорову гаму, безліч аксесуарів, повітряні тканини, наявність плетених меблів і дерев'яної обробки.

Які шпалери підібрати для стін?

Для стін відмінно підійдуть шпалери в теплих тонах з блакитним відтінком. Також вони можуть бути як однотонними, так і мати тропічний малюнок. Приміром, в самий раз будуть шпалери, на яких зображені пальми, пляж і морський прибій. Відмінним рішенням стануть фотошпалери, на яких зображений тропічний малюнок або стебла бамбук. Для стін, на яких немає вікон, підійдуть шпалери, на яких зображені широкі вікна з прекрасним видом на пляж або океан. Для більш сильного візуального ефекту можна використовувати вікна-обманки, стулки яких відкриваються всередину кімнати.

Яке покриття підібрати для підлоги?

Інтер'єр в гавайському стилі передбачає наявність піщаних пляжів і легких тканин, тому і підлоги повинні відповідати підібраним раніше шпалер. Так відмінно буде виглядати світлий ламінат або ж плитка для підлоги піщаного відтінку. Доповнити підлогу можна бамбуковими циновками. Пам'ятайте, що в даному випадку не варто перевантажувати підлогу вовняними килимами або надавати підлозі занадто темний відтінок. Для того щоб створити відчуття безтурботності, необхідно дотримуватися теплих відтінків.

Яке покриття підібрати для стелі?

Що ви можете побачити у себе над головою, відпочиваючи на гавайських пляжах? Ну звичайно, синє небо з білими хмарами, або листя пальм. Тому для створення гавайського інтер'єру можна залишити стелю білим. Також можна закріпити натяжна стеля з фотодруком. У цьому випадку ви можете вибрати будь-який малюнок, серед яких найоптимальнішим буде зображення блакитного неба.


Цілком доречно також будуть виглядати дерев'яні балки під стелею. Правда цей прийом можна використовувати, якщо ваші стелі досить високі, інакше стеля буде здаватися нижче, ніж він є.

Які меблі підібрати?

Як вже говорили, гавайський стиль передбачає легку плетені меблі , тому варто відмовитися від громіздких і важких диванів, крісел і ліжок. До того ж, гавайський стиль передбачає мінімум меблів, тому не перевантажуйте кімнату нею. Меблі для кімнати в гавайському стилі повинна бути легкою, зручною і компактною. Якщо простір дозволяє, то розмістіть в кімнаті гамак або крісло-гойдалку. Відмінно буде виглядати плетений столик зі скляною стільницею. Для кухні можна підібрати гарнітур у світлих тонах, який також доповнити плетеними стільцями і столом.

Який текстиль підібрати?

Безумовно, без правильно підібраного текстилю не вийде додати інтер'єру легкості. Тому правильно підбирайте текстиль. Гавайський стиль не сприймає важких тканин, тому вибирайте легкі штори. Подушки на крісла або диван повинні бути невеликих розмірів, можуть бути яскравих відтінків. Бажано використовувати тільки натуральні тканини при декоруванні приміщення.

Які аксесуари підібрати?

Для гавайського стилю підійдуть будь-які аксесуари морської тематики. Ви можете сміливо прикрашати кімнату різноманітними черепашками, морськими зірками, різні магніти із зображенням морських тварин і риб, статуетки дельфінів будуть як не можна до речі. Цікаво виглядатимуть завіси з черепашок або морських раковин. Для зберігання різних дрібниць ви можете підібрати плетений скриню.

Як точно передати гавайську атмосферу?

Оформляючи будинок в гавайському стилі важливо передати легкість і безтурботність. Тому просто подумайте про Гаваях і закрийте очі. Навіть якщо ви там ніколи не були, то перше, про що ви подумаєте, буде океан, кокоси, серфінг, білосніжний пісок, легка музика, тропічні рослини і каное. Враховуйте ці образи при створенні інтер'єру. Також пам'ятайте, що в кімнаті повинно бути світло, тому не скупіться на джерела світла, однак пам'ятайте, що колір світла повинен бути білим, але не холодним. В результаті ви зможете щодня переноситися в атмосферу відпочинку і веселощів, втікши, таким чином, від міської суєти. Девіз гавайського стилю - свобода і простота.