Тільки справжні меломани віддають перевагу прослуховувати записи на СD-програвачі, незважаючи на наявність великої кількості записів в МР3 форматі.

До того ж багато виконавців досі випускають свої альбоми на цих носіях. Вважається, що запис на CD якісніше, вище її бітрейт, а значить можна почути кожен звук і ефект. Тому якщо ви віддаєте перевагу тільки якісну музику, то пора замислюватися про покупку програвача.

Чи варто звертати на зовнішній вигляд пристрою?

Багато хто вважає, що технічні показники куди важливіше естетичних показників, до яких відносять зовнішній вигляд. Однак, це зовсім не так. Адже, якщо пристрій вам не подобається зовні, то і користуватися ним вибудете без особливого задоволення та інтересу. А при виборі програвача важливо звернути увагу саме на зовнішній вигляд. В першу чергу, подивіться з якого матеріалу зробити корпус програвача. Зауважимо, що корпус високого рівня виготовляють найчастіше з алюмінію. Це потрібно для того, щоб захистити внутрішні механізми пристрою, та ще й зменшити вплив зовнішніх факторів на якість роботи.

Яка деталь в програвачі відповідає за якість музики?

Далі вивчіть цифрово-аналоговий перетворювач, який служитиме для форматування музики з МР3 формату в CD. Він дозволяє більш точно і якісно перетворювати сигнал. Тому головним показником його якості буде розрядність. Для вибору оптимальний програвач з 24-бітовим аналого-цифровим перетворювачем.

Чи потрібні додаткові функції?

Здавалося б, слухаєш музику і слухаєш, навіщо ще потрібні якісь функції. Однак для сучасної людини важливо, щоб під кришкою одного пристрою ховалося відразу кілька різних функцій. Деякі виробники готові запропонувати саме такий апарат. Поєднання пристрої для аудіокасет, дисків і вінілових пластинок, для звичайного користувача навряд чи представляють велику цінність, а от диск-жокеїв вони просто незамінні. Тому для аматорського користування виробники часто не вкладають великої кількості функцій під кришку одного програвача. Саме тому вам не варто ганятися за численними функціями, краще буде зосередити свою увагу саме на якості виробу.

Як вибрати виробника?

Сьогодні маса виробників випускають ці пристрої. В більшості своїй всі пристрої зібрані в Китаї.


Існують фірми, які роблять акцент саме на цифрову техніку та пристрої подібного роду. В якості особливого відмінності цих фірм пропонується розширений еквалайзер або спеціальні режими відтворення. Різниця в ціні між брендами-лідерами та новачками ринку не велика, тому має змив купувати виріб перевіреної роками фірми.

Що робити при покупці?

Перед тим, як відправитися додому з тільки що купленим програвачем, перевірте його працездатність. Сьогодні більшість магазинів цифрової техніки оснащені спеціальними робочими столами, на яких ви можете або самостійно, або за допомогою співробітника магазина упевнитися в працездатності пристрою. Візьміть з собою диск з улюбленими композиціями, встановіть і прослухайте деякі з них. Якщо пристрій відповідає заявленим технічним характеристикам, то ви почуєте воістину якісний і глибокий звук. Далі перевірте роботу всіх кнопок і реле. Огляньте виріб на предмет подряпин, потертостей і сколів. Якщо ви їх виявите, то краще попросіть замінити товар, адже для виробів подібного роду будь-яке падіння може бути критичним.

Як підібрати навушники?

Як правило, в комплект виробу входять навушники базової потужності . Однак не для кого ні секрет, що якість звучання залежить і від навушників в тому числі. Тому підберіть для себе навушники, які будуть давати вам саме той звук, який вам потрібен. Існують різні категорії навушників. Головними показниками при виборі буде частотний діапазон, потужність і чутливість. Чим вище частотний діапазон, тим виразніше чути навіть найвищі звуки та інструменти. Потужність навушників буде відповідати за їх вихідну гучність, а показник чутливості скаже про можливість відтворювати композицію на мінімальній гучності.

А гарантія?

Більшість виробників пропонують гарантію на один рік, а магазини, в свою чергу, пропонують додатковий сервіс, який діятиме після закінчення гарантії виробника. Такий сервіс продається окремо і коштує певних грошей. Перед тим, як погоджуватися, подумайте, чи будете ви використовувати новий програвач більше року. Технічний прогрес не стоїть на місці, тому, може через рік вийде щось інше, а вам захочеться стати щасливим володарем технічної новинки.