Як доглядати за волоссям в зимовий період? Які заходи потрібно передбачити і що необхідно використовувати взимку, щоб не ушкодилася шкіра? Про це та багато іншого розповість ця стаття.

З настанням зими кожна людина стає під загрозу погіршення здоров'я, адже основним аспектом зимового часу є безпосереднє переохолодження, яке відбувається практично завжди. Це пояснюється диференційованої температурою, через яку організм людини схильний до простудних захворювань та іншим запальним нездужань.

Але крім банальної застуди, зима, а саме її підступні заморозки і бурхливі вітри, перетворені в хуртовини та завірюхи, приносять силу-силенну неприємностей всьому організму в цілому.

Пошкоджує фізіологічну структуру волосся, погіршує оздоровчі процеси в епітеліальних шарі, тобто деформує шкірний покрив людини, а сильне обмороження і зовсім може завдати жахливий шкоду здоров'ю. Щоб цього уникнути, необхідно постійно бути захищеним від впливу зимового фактора природи.


  • По-перше, слід запастися теплими речами, і не нехтувати їх носінням; теплі шкарпетки створять сприятливі умови для ніг людини. Ноги - це один з важливих аспектів здоров'я, тому їх завжди потрібно утримувати в теплі, уникаючи всілякого роду обмороження. При виборі шкарпеток, слід ретельно вибирати матеріал виготовлення, так як деякі елементи вовни можуть викликати алергічну реакцію організму.
  • По-друге, необхідно приділити особливу увагу харчуванню людини в зимовий період часу. Постаратися забезпечити всі споживані продукти вітамінним комплексом, забезпечити збалансоване харчування, що містить в собі поживні речовини. Рясне пиття забезпечує людині швидкі обміни речовин і нормальний кровообіг, яке істотно запобігає обмороження тіла.

Догляд за волоссям взимку

Спочатку, зима асоціюється з холодом, тому дуже важливо не замерзнути і не застудити важливі частини організму людини. Прекрасним рішенням даної задачі служить шапка, шарф і інші подібні речі. Шапка не тільки захищає людину від холоду, але і є першокласним захисником волосся, остерігаючись їх від пересихання. Існують шапки, виконані у вигляді капюшона, які зовсім не спотворюють зачіску, виключаючи при цьому пошкодження волосся.

У зимовий період часу волосся стає дуже слабкими і схильними до перетину, до появи ламких кінчиків, до подальшого випадання. Щоб цього не сталося, необхідно чітко і правильно підібрати шампунь та інші засоби по догляду за волоссям. Рекомендується в даний період часу користуватися зміцнюючими бальзамами і освіжаючими кондиціонерами, які сприятливо впливають на шкіру людини.

Миття волосся повинне бути регулярним, так як взимку вони електризуються від вовняних речей, що сприяє подальшому випадання волосся. Твердження про те, що взимку потрібно робити щільні зачіски, заплітаючи їх в коси або джгути насправді помилкова.


Волосся повинні в першу чергу дихати і відчувати свободу. Це забезпечить нормальний ріст і розвиток. У зимовий час рекомендується скоротити процес фарбування і колорування волосся і дати їм трохи відпочити від лаку, мусу і інших косметичних засобів.

Догляд за шкірою в зимовий час

Шкіра для людини є важливим фактором нормального самопочуття та переважання здорового стану. Через неї виходять непотрібні організму елементи, супроводжуючи цей процес потовими виділеннями. Крім того, шкіра - це найголовніший захисник проти бактеріального світу, повного різних шкідливих мікробів. Тому вкрай важливо доглядати за шкірою.

Взимку вона найбільш схильна до ризику деформації та погіршення, через нерівномірне температури, холоду і різкого вітру. Першим захисником шкірного покриву служать теплі речі, для голови - шапки та шарфи, для ніг - штани або штани, для рук кофти і куртки. Для того, щоб зберегти шкіру рук в прекрасному стані, необхідно надягати рукавички і рукавиці.

Вони повинні бути зручними, м'якими і неколючими , тому що в рукавичках руки часто перегріваються і пітніють, а колючий одяг може викликати висипання та інші дерматологічні нездужання. До того ж сучасні тенденції моди та стилю мають величезну різноманітність в даній сфері. Через сильних вітрів і серйозних холодів шкіра рук стає сухою і в деяких випадках починає тріскатися і зсихатися. Тому дуже важливо запобігти ці жахливі наслідки, проводячи кілька профілактичних прийомів.

  • По-перше, після зимового холоду руки і обличчя слід мити теплою водою, але не гарячою.
  • По-друге, витирати руки швидкими рухами вкрай не рекомендується.
  • По-третє, періодично мазати косметичним кремом, призначений тільки для догляду за руками.

Дотримуючись цих правил, можна легко зберегти шкіру в прекрасному стані і завжди милуватися оксамитовими ручками. Для будь-якої людини дуже важливо стан його обличчя, адже зовнішній вигляд починається з голови, зачіски, макіяжу і навіть образу шкіри. Зима далеко не балує особа, а навіть навпаки, найменше нездужання дуже швидко проявляється на щоках або губах.

Закрившись шарфом, особа швидко спітніє і це утруднить дихання. У такій ситуації особа стає менш захищеним і при попаданні холоду, шкіра буде деформована. Тому потрібно спочатку захистити своє обличчя в зимовий період часу. Використовувати хороший крем для обличчя, але зловживати його застосуванням.

Губи необхідно змащувати зволожуючим бальзамом або гігієнічною помадою, щоб уникнути їх потріскування. Рекомендується зменшити кількість косметичного засобу, який використовується в макіяжі, полегшуючи тим самим шкіру обличчя.