Дитина повинна розвиватися з усіх боків. Так що було б непогано всім батькам розвивати у маляти почуття такту, музичний слух, голос і любов до музики. Зробити це можна за допомогою музичних інструментів для маляток. Звичайно, в ранньому віці погано підходять піаніно і фортепіано, гітара або арфа та ін., Проте є і ті інструменти, які зацікавлять дітей.

Музичні іграшки для дітей з народження.

Як тільки народився малюк, ви купуєте йому меблі та одяг. Однак крім цього, ви доглядаєте і прикраса до ліжечка - висить над головою малюка крутяться іграшки. Так от можна доглянути таку дрібницю з ще однією функцією, яка б видавала неголосний мелодійний звук.

Якщо гучність може регулюватися, а мелодія перемінятися - ще краще, так дитина зможе і засинати під музику, і не сумувати, і не нудьгувати днем, коли йому доводиться лежати в ліжечку.


До тримісячного віку підходять і спеціальні дзвіночки, якими граєте ви, або ж які досить великі, щоб дитина не зміг спробувати проковтнути дзвіночок. Якщо іграшки не великі, то постарайтеся з ними ходити перед малюком в різні боки. Так дитина буде вловлювати звуки, де видаються мелодії і буде швидше розвиватися.

Старші діти і музичні іграшки.

Для дітей від 3 місяців підійдуть такі музичні іграшки, як брязкальця. Добре якщо брязкальце можна гризти, коли у малюка будуть різатися зубки. Дітворі постарше можна придбати барабан, тільки остерігайтеся активних дітей - у вас буде сильно боліти голова, якщо грати будуть частенько. А ось дорослим дітям можна купувати і повноцінні музичні інструменти.