Дитяча кімната - це втілення наших мрій, часто відбувається саме так. Однак є такі батьки, які віддають перевагу в дитячу кімнату ставити щось стареньке, щоб це можна було змінити з часом. Начебто дитина поки нічого не розуміє, може малювати на шпалерах і меблів тощо. Але ви забуваєте, що все до чого торкається дитина - це та старина, яку ви впихнули в його кімнату. Так що не пошкодуйте часу і сил, і все ж зробіть ремонт в кімнаті, придбайте нові меблі.

Якість меблів для дитячої кімнати.

Перше на що ви повинні звертати увагу при виборі меблів в дитячу - це якість. Навіть самостійно ви зможете перевірити, наскільки якісні меблі вам пропонують в конкретному місці. Перевірте, чи не хитається меблі в магазині. По ідеї, саме там все підлоги рівні, так що якщо навіть у магазині меблі хитає туди-сюди, то уявіть, що з нею буде творитися у вас вдома, де в більшості будинків криві підлоги і стіни. Тепер, будь то шафа, комод, диванчик, перевірте, як відкриваються або висуваються необхідні ящики або дверцята. Вони повинні бути стійкі, проте досить легко відкриватися. Якщо у вас поки дуже маленький малюк, добре було б мати на дверцятах і ящиках спеціальний захист від дітей. Можна самому помацати і навіть погладити меблі і якщо ви відчуваєте, що рука постійно зачіпає об щось, типу скалок і ін., То це неякісна меблі. Якщо ви купуєте дитячу цілком, а не збираєте її по частинах, то вибирайте ту модель, де немає або найменше кутів, тому вони повинні бути згладжені, щоб дитина не стукнувся головою об кут під час ігор.

Функціональність дитячих меблів.

Не у кожної сім'ї є можливість віддати дитині найбільшу кімнату, а навіть якщо і так, це кімната все-одно може бути досить маленькою.


Тому доводиться завжди поєднувати щось з чимось, щоб в кімнаті було все необхідне і ще залишилося місце для ігор або гостей. Так у зовсім крихітних дітей комод може поєднуватися з пеленальним столиком, але чим старша дитина, тим більше меблів йому потрібно. Так ліжко може бути збірної або перебувати над комп'ютерним столом. Сам комп'ютер можна замовити за кордоном, наприклад, використовую Макінтош, ви будете працювати за монітором, в який вже вбудовано все необхідне, або ж просто придбайте ноутбук.

Колір для дитячої.

Що стосується вибору кольору меблів, то багато батьків хочуть зробити життя дитини більш яскравою і підібрати меблі яскравих кольорів. Можна піти за меблями разом з дитиною, який сам покаже, що йому сподобалося, але це не завжди доцільно, тому дитині може сподобатися і занадто яскравий або темний колір, що погано потім позначиться на зір і настрої дитини. Однак ви можете заздалегідь запитати, який би колір волів він, і виходячи з цього можна самостійно вибрати хороший відтінок або тон даного кольору. Можна зробити інтер'єр яскравим, якщо кімната сама по собі світла, простора і освітлена.