Вважається, що тварини приносять янскую енергію в життя господарів і в приміщення. Але не всі вони мають позитивний вплив на мешканців будинку.
Кішки
Є самими хорошими провідниками космічної енергії. Її спокій поєднується з уважністю і готовністю захистити себе і оточення. Вони ніколи не зроблять простого, безглуздого руху. Кожен їх крок, вчинок, рух наповнені метою і сенсом. Вони постійно стежать за будинком (кого з господарів необхідно підтримати, шукають погані місця в будинку і т. П.). Вони відмінно відчувають сейсмічну активність землі, магнітні поля, відмінно бачать привидів. Кішки добре справляються з істотами астрального світу, тим самим, захищаючи господарів від впливу негативної енергії. Вона може навіть уберегти свого господаря від смерті. Так що, чіпати кішок без причини не можна, інакше ви обов'язково отримаєте травму.
Кішки постійно намагаються попередити людину про небезпеку, будь ви їм господарями або простими перехожими. Якщо раптом кішка вам перебігла дорогу "з підлоги", то це означає, що ви можете спокійно йти далі. Цим вчинком вона зняла всю негативну енергію, яка чатувала вас. Наприклад, чорна кішка - це від чаклунства, сіра - від втрати речі, біла - від смерті, строката - від втрати грошей. Але, якщо кішка перебігла вам дорогу "в підлозі" (за пазуху), то вам краще обійти цю дорогу. Цим жестом вона тільки попередила вас про підстерігає небезпеку, так як сама не змогла її зняти.
У квартирі вам необхідно мати тільки одну кішку, тому що, якщо їх буде декілька, то ніякої астральної захисту від них не дочекаєшся. Вони будуть зайняті тільки самі собою. Кішки здатні спілкуватися з людьми на телепатичному рівні, і можуть знайти господаря скрізь, навіть якщо він буде дуже далеко.
Собаки
Якщо говорити про них, то їх спілкування з людьми відбувається на ментальному рівні. Тобто, вони можуть передавати людині думки, тим самим, змушуючи його робити те, що хочуть вони. Це спілкування відбувається без попиту згоди у людини. Також, вони здатні передавати нам свій характер. З собаками необхідно вести себе вкрай обережно, тому що в момент їхнього гніву, вони можуть "проклясти" вас. Їй необхідно знати своє місце, тоді вона буде захищати ваш будинок і не впливатиме на вашу енергетику.


Коли собака постійно забруднює будинок, це означає, що вона не задоволена господарями і не хоче перебувати в цьому будинку. Якщо вона задоволена господарями, то їх бажання почнуть виконуватися.
Їх відмінність від кішок полягає в тому, що вони бояться нечисті. Якщо собака починає бігати по кімнаті і ховатися, то це явна ознака того, що до вас зайшов "непроханий" гість. Також, це може бути ознакою вселення в неї негативних сутностей.
Якщо говорити про сумісництво кішок і собак , то вони чудово можуть уживатися один з одним у всіх сенсах. Щоб це відбулося, їх території повинні бути різними.

Папуга
Якщо вам не вистачає інформації і ви самотні, то вам необхідно завести собі пташку чи папугу, так як вони є генераторами інформаційного поля. Але якщо ви знаходитесь завжди в спілкуванні і маєте дітей, то папужок вам тримати не рекомендується, оскільки спілкування з ними може привести до непослуху, балакучості або до високої гордині. Також, вони не можуть ужитися з кішками і собаками, так як руйнують їх енергетичне поле. Але зате птахи дуже добре уживаються з рибками і різними земноводними. Але не варто тримати їх разом, це може викликати ускладнення з психікою.

Рибки
Щоб створити хорошу гармонійну обстановку, вам необхідно обзавестися рибками. Акваріум з рибками є найсильнішим засобом у фен-шуй. Але його необхідно правильно розташувати в просторі, оскільки він сприяє як притяганню грошей, так і їх отталківанію.Также, черепахи відмінно уживаються з рибками і добре доповнюють один одного, що сприяє наповненню вашого будинку позитивною енергією і гармоніей.Оні здатні наповнити ваш будинок енергією мудрості і сприяю вашому руху вперед.
Гризуни є не надто бажаними гостями в будинку, тому що сприяють пригнічення як фізичного, так і морального духу.
До вибору вашого чотириногого друга необхідно поставитися дуже серйозно. Головне, щоб він приносив вам естетичне задоволення і не потребував додаткового просторі. Також, ви повинні знаходити час для спілкування з ним. Якщо ви все зробите правильно, то він буде не тільки захищати вас, але і приносити у ваше життя гармонію і благополуччя.