Згідно древнекитайскому вченням фен-шуй існує цілий ряд символів, використання яких приносить багатство, щастя, здоров'я і довголіття. Одними з найпопулярніших таких талісманів вважаються грошове дерево, дерево щастя і фруктові дерева - персикове і мандаринове.

Грошове дерево
Найбільш поширений талісман, що притягує матеріальні блага. Спочатку прийнято вважати грошовими деревами будь-які рослини, у яких м'ясисті листя округлої форми. А для того, щоб ефект від даного талісмана був сильнішим, необхідно в горщику, де росте дерево, заховати монетки, а сам талісман розташувати в секторі багатства, тобто, у південно-східній частині житла. Останнім часом великої популярності набули штучні грошові дерева. Зовні цей талісман виглядає, як деревце, у якого замість листя - золоті китайські монетки з квадратними отворами. Посилити магічні особливості талісмана можна за допомогою води. Адже відомо, що проточна вода за вченням фен-шуй символізує постійний приплив достатку і достатку. А це означає, що поєднання грошового деревця і фонтанчика ще сильніше активізує енергію грошей.

Дерево щастя
Як видно з назви, притягує до дому свого володаря сприятливу атмосферу, даруючи, таким чином, щастя, процвітання і відчуття комфорту. Залежно від місця його розміщення можна акцентувати залучення різних позитивних енергій. Якщо дерево щастя знаходиться в східному секторі будинку, то особлива увага приділяється здійсненню запланованого і здоров'ю, а для якнайшвидшого збагачення найкраще місце - північний схід тієї кімнати, де збирається вся родина, зазвичай, це зал або вітальня. Для виготовлення цього талісмана використовують такі напівкоштовні й дорогоцінні камені, як авантюрин, сердолік, кришталь. Дуже красиво і ніжно виглядають дерева щастя, де в якості матеріалу для листя застосований аметист. Тобто, крім магічних функцій таке дерево послужить ще й прикрасою приміщення, свідчитиме про вишуканий смак господаря.
Фруктове дерево
Особливе місце в символіці стародавнього китайського вчення належить фруктовим деревам - персиковому і мандариновому, тому як фрукти з фен-шуй означають достаток. Купуючи персикове дерево, Ви стаєте власником найпотужнішого талісмана, який може активізувати як залучення здоров'я (розміщення в східній частині житла), так і позитивну енергію, що відповідає за достаток (розміщення в центрі). Дуже благотворно його вплив для тих сімей, які хочуть дітей, але відчувають деякі труднощі в цьому питанні. У такому випадку потрібно постійно приділяти увагу персиковому дереву, не забувати доглядати за ним. Можна також помістити недалеко від нього фотографії, що зображують численні дитячі компанії, наприклад фото якого-небудь дитячого свята. Також потрібно, щоб талісман завжди знаходився в зоні гарного освітлення, бажано природного.

Мандаринове дерево
Якщо ж Ви хочете оновити любовні почуття з партнером, відновити колишню пристрасність у спілкуванні, то скористайтеся таким талісманом фен-шуй, як мандаринове дерево. А перебувати воно має, звичайно ж, в зоні любові, тобто, в південно-східному секторі. Крім цього у мандаринового дерева існує і таке позитивна якість, як моментальне поглинання будь негативної енергії. А якщо поставити його в північно-східному секторі, то можна активізувати енергію грошей. Особливо, якщо необхідна удача в управлінні уже існуючими накопиченнями.
Незважаючи на те, яке саме дерево Ви хочете придбати, пам'ятайте, що тільки той талісман буде ефективний, який розташований у відповідності з усіма рекомендаціями вчення фен-шуй, а також придбаний в гарному настрої. А ще краще, якщо дістався Вам як подарунок від щирого і доброго людини.