Нарощування нігтів - це процедура, яка робить ваші нігтики акуратними, красивими і довгими. Крім цього дана методика надає нігтям будь-яку задуману форму.

До речі кажучи, така процедура підходить далеко не кожній жінці. Не рекомендується робити ногтевое нарощування тим, хто приймає антибіотики, тому як в результаті такого поєднання манікюрний матеріал може швидко зіпсуватися. Якщо ви прийняли тверде рішення і хочете наростити нігті, звертайтеся в спеціальну маникюрную нігтьову студію. Якщо ваша душа вимагає, щоб на весіллі ваші нарощені нігті виглядали найкращим чином, то виконати процедуру нарощування необхідно приблизно за 2 тижні до весілля. А вже безпосередньо напередодні одруження зробіть нігтьову корекцію. У тому випадку, якщо нігті втрачають потрібний вид, ви ще встигнете зробити святковий манікюр, скориставшись накладними нігтями.

Насправді нарощування, тим більше занадто часте, шкідливо для нігтів. Яким би якісним не було покриття - власний ніготь "не дихає", стає ламким, слабким, тьмяним.
При нарощуванні, як правило, використовується акрилова основа, іноді - гель. Акрил висихає за кілька секунд, а гель накладається декількома шарами і сушиться за допомогою спеціальної лампи.

Існує два види нарощування нігтів:
  1. на формах;
  2. на типсах.

Форма - це спеціальна фольга, в якій є проріз для нігтя, завдяки якій в кінцевому результаті нігтьова пластина виходить ідеально рівною форми.

Тіпс - накладна форма. Її приклеюють до нігтя, використовуючи спеціальний клей. Використовується як прокладка між матеріалом (акрилом, гелем) і власне самим нігтем.

Що стосується дизайну нарощених нігтів, то спочатку необхідно гарненько подумати над тим, чи дійсно Ви хочете цього.


Плюс до того, незайвим буде чітко визначитися з вибором дизайну. Є чотири види дизайну нарощених нагідок, таких же, як і в звичайному манікюрі:

  1. Простий - під лак;
  2. Френч;
  3. Перевернутий;
  4. Особливо гарні - для наречених, які хочуть підкреслити індивідуальність - це внутрішній і тривимірний дизайн.

Внутрішній (акваріумний) дизайн - це технічні прийоми , при яких між шарами гелю викладаються різноманітні дивовижні візерунки, квіти з різних матеріалів - бусинок, мережив, пір'їнок. Це наймодніший і стильний вигляд сучасного нігтьового дизайну. Даний дизайн є найзручнішим. Малюнку не страшні ні морська вода, ні пісок, ні інші випробування. Якщо набридне, легко можна заретушувати зображення лаком. Вибирати манікюр необхідно тоді, коли підібраний наряд, стиль макіяжу.

Тривимірний дизайн - це техніка виготовлення малюнків, візерунків, орнаментів на поверхні нігтьової пластини. Тут використовується акрил, гель, додається барвник. Виходить рельєфний малюнок, який дуже красивий і незвичайний. Цей вид манікюру можна з легкістю виконати на нарощених нігтики. Потрібно вміти співвіднести розмір власних нігтів і об'ємних деталей. На маленьких нігтиках великий елемент декору буде виглядати надто великим, а може взагалі виглядати безглуздо і недоречно. Якщо на сукні нареченої будуть які-небудь різнокольорові деталі, то об'ємне прикраса краще виділити таким же кольором. Яскраві деталі на нігтики можуть перегукуватися з кольором живої рослинності, яка присутня в букеті. При виконанні тривимірного дизайну переконайтеся, що прикраси не зможуть перешкодити судженому надіти обручку на Ваш палець ...