Волосся - це, якщо можна так висловитися, "друга особа" кожної жінки. Загальне враження від жіночої зовнішності безпосередньо залежить від ступеня стану і доглянутості її волосся. Для того щоб забезпечити волоссю правильний догляд і привести "справи на голові" в повний порядок, необхідно знати до якого типу відносяться ваші волосся.

Не слід забувати про те, що дотримувані вами дієти і всілякі процедури (фарбування, живлення волосся, банальне розчісування, укладання) знаходяться в досить близькою взаємозв'язку саме до типу волосся. Тому, перш ніж прописувати косметичні засоби для свого волосся і вибудовувати схему грамотного і ефективного догляду за ними, необхідно визначити їх типаж. В іншому ж випадку, є ризик істотно зіпсувати їх стан.

Сучасні фахівці виділяють п'ять типів волосся: нормальні, сухі, жирні, волосся змішаного типу та пошкоджене волосся. Розглянемо їх основні характеристики поподробнее ...

Цей тип волосся має живий і здоровий вигляд, причому зберігається він протягом досить тривалого часу після їх миття. Нормальне волосся володіють хорошою еластичністю, вони майже не схильні перетину, їх дуже легко розчісувати і укладати. Дивлячись на них, створюється враження, що вони як би переливаються під прямим впливом сонячних променів.


Миття такої шевелюри звичайно треба проводити раз на п'ять-шість днів.
Волосся нормального типу не потребують якомусь особливому спеціалізованого догляду. Головним помічником для підтримання їх здоров'я та краси є грамотно підібрані якісний шампунь і хороший кондиціонер-ополіскувач. Також рекомендується щоденний масаж волосся за допомогою спеціальної щітки з м'якою щетиною. Для уникнення небажаного перетину бажано підстригати кінчики волосся раз на місяць.

Волосся такого типу часто виглядають тьмяними і змарнілим, вони зазвичай не мають глянсового відливу. Такі їх властивості виявляються в результаті того, що вони погано відбивають світло. Вони настільки тендітні, що постійно сплутуються між собою, легко рвуться. Внаслідок цього, такий волосся важко піддається розчісування, їх кінчики практично постійно посічені. Не дивно, що при такому типі волосся шкіра голови схильна до утворення сухої лупи. Що цікаво - сухе волосся виглядають чистими дуже тривалий термін, деколи перевищує тижневе їх миття.

При догляді за такими волоссям знадобиться хороший крем-шампунь, періодично необхідно робити спеціальні маски та обгортання.