При грамотному догляді, штучні нігті можуть радувати Вас своєю красою до трьох місяців, а, отже, повторне гелеве нарощування нігтів не буде потрібно частіше чотирьох разів на рік. Всім відомо, що нігтьова пластина постійно зростає, тому навіть самий якісний манікюр через кілька тижнів втратить свою первісну привабливість, і на місці відростила нігтя знадобиться коригування. Провідні майстри манікюру рекомендують проводити її один раз в два-три тижні. Під час коригування моделюється довжина нігтя, заповнюється гелем порожня зона і оновлюється початкове покриття. На це йде приблизно годину часу, залежно від складності роботи. Погодьтеся, не так вже й багато, якщо враховувати, що Ви зможете постійно милуватися своїми доглянутими, привабливими ручками.
Однак, для того, щоб необхідність в корекції виникала якомога рідше, бажано слідувати декільком простим рекомендаціям:
1 ) Пам'ятайте, нарощування нігтів - це ювелірний процес, а не робота каменотеса: не варто використовувати декоративні нігті в якості універсальних ножів або откривалок для жерстяних банок. Бережіть їх від зайвих зусиль, здатних зіпсувати і пошкодити гелеве покриття;
2 ) Акуратно відсувайте кутикулу в міру необхідності, не вдаючись до ріжучих інструментів, це запобіжить її наростання на ніготь і порчу зовнішнього вигляду;
3 ) Міська атмосфера перетворює довгі нігті в пилозбірники. Для того щоб манікюр виглядав акуратно, регулярно чистите свої нігтики зсередини за допомогою м'якої щіточки;
4 ) Під час побутових клопотів завжди використовуйте гумові рукавички, так як агресивна дія води і чистячих засобів здатне знищити навіть саме стійке покриття;
5 ) Для любительок довгих кігтиків важливим є наступне правило: активна довжина нігтя становить близько чверті нігтьового ложа.


Таким чином, занадто виступаючий вільний край схильний найбільшим деформацій, а, отже, до нього необхідно ставитися з підвищеною увагою.
6) Гелеве нарощування нігтів увазі міцне прилягання матеріалу до натурального покриттю, однак, по закінченні деякого часу, слід перевіряти нігтьові пластини на наявність тріщин і відшарувань. Для цього акуратно розгойдайте відстає край нігтя, звертаючи увагу на зону кутикули. Якщо гелеве полотно стало відходити від натурального нігтя, то необхідна коригування. Їли у Вас немає можливості найближчим часом відвідати майстра, то обробка дезинфікуючим розчином в побутових умовах не дозволить бактеріям розмножуватися під нігтьової пластиною і допоможе зберегти поверхню до моменту корекції.
7 ) Для того щоб зняти нарощені нігті завжди користуйтеся послугами кваліфікованого майстра. Не варто експериментувати з розчинниками в домашніх умовах! Інакше Ви серйозно ризикуєте пошкодити нігтьову пластину, що, згодом, не кращим чином позначиться на здоров'ї Ваших нігтів. Запам'ятайте раз і назавжди: гелеве нарощування нігтів і зняття покриття повинне здійснюватися тільки в спеціалізованому салоні. Це найбільш надійна гарантія надійності і безпеки.
Майстер здатний здійснити гелеве нарощування нігтів і своєчасно провести корекцію, проте тільки на Вас лежить відповідальність по догляду за красою нового, декоративного покриття Ваших нігтів. Довіртеся професіоналам студії, і Ви зможете не тільки з гордістю носити елегантні нарощені нігті, але і з задоволенням будете доглядати за ними, зберігаю в первозданному вигляді.