Новий рік - свято мільйонів, але як зустрічати Новий 2013 правильно, щоб з його приходом у ваше життя увійшли удача й везіння? Для цього необхідно відверто вірити в те, що одна ніч може змінити ваше життя у всіх сферах. Тому для початку просто повірте в диво і воно обов'язково станеться. Якщо ж ви крім віри хочете щось зробити своїми руками, тоді вам потрібно подготовіться.Сегодня ви дізнаєтеся, як накрити і прикрасити новорічний стіл, як одягтися на новий рік, і взагалі зможете ближче познайомитися з наступаючим роком, щоб знати, що очікувати від нього.

Новий 2013 рік - рік змії.

Що несе нам рік змії, який ми очікуємо в Новому 2013? Це дуже цікаве питання, але це частина астрології. Сьогодні ж нам належить познайомитися з ним. Для початку варто розуміти, що настає рік змії офіційно тільки 10 лютого 2013, так що можете пропустити 31 грудня і перенести святкування на лютий. У наступному році, символом стає чорна водяна змія. Враховуючи, який рік попереду, стає зрозуміло, що необхідно буде всім людям планети в 2013 році робити складні висновки і важливі кроки, грунтуючись на емоціях, знаннях та аналізі минулих років. Намагайтеся в Новому 2013 все планувати, тоді зможете плавати так вдало, як плаває водяна змія.

Як прикрасити приміщення до Нового 2013 році.

До Нового року варто готуватися грунтовно, тому питанні як зустрічати Новий 2013 рік, варто вловити відповідь і про оздоблення приміщень у будинку. Немає необхідності сильно витрачатися на це, однак ви можете самостійно зробити сніжинки на Новий рік, прикрашати ними стіни, стеля, вікна та меблі. Обов'язково купіть ялинку і прикрасьте її яскравіше. Зустрічати Новий рік стоїть в оточенні водної тематики, використовуйте для прикраси приміщень черепашки, купіть ялинкові прикраси у вигляді морських мешканців і самої змії.

У чому зустрічати Новий рік змії.

Як вбратися на Новий рік буде залежати від того, де ви будете його відзначати. На маскарад варто надіти новорічний костюм, на вечірку - вечірнє вбрання і т.д. Враховуючи, що Новий 2013 рік - рік змії, чорної і водяний, то не варто особливо морочити собі голову з приводу наряду на Новий рік.


Жінки і чоловіки зможуть одягатися в чорні вечірні вбрання; сукні можуть бути блискучими, наприклад, обшиті паєтками; найкраще вибрати плаття облягаючого силуету і завдовжки в підлогу. Чорний колір не принциповий, можна вибрати і темно-синій колір, зелений. Чоловічий костюм можна зробити незвичайним, якщо підібрати у вигляді змії або вибрати зміїну забарвлення і малюнок краватки.

Як підготувати святковий стіл до Нового 2013 році.

Всі знають, як важливо підготувати святковий стіл до Нового року. Що ж вимагає прийдешній Новий 2013? Змія любить делікатеси, тому обов'язково приготуйте щось незвичайне, хоча б для самих себе, а їжу розкладіть в декоративні неглибокі страви. Пам'ятайте, на столі обов'язково повинні бути в 2013 році:

- м'ясні страви та закуски, вітається кролятина, запечена в духовці;

- молочні коктейлі з фруктами або ягодами;

- молочний соус до м'яса (змії люблять молоко!).

Крім іншого запам'ятайте, що зустрічати Новий рік - це прикрасити не тільки приміщення і наготувати їжі, але і прикрасити новорічний стіл! Зробіть святковий стіл яскравим за рахунок мішури, свічок, ялинових гілок та ін. Грамотно вибирайте скатертину, але не зупиняйтеся на чорному варіанті, це буде занадто похмуро. Варто вибрати або білу чи сріблясту скатертину. Забезпечте своїх гостей скатертинами, причому не тільки паперовими, але і тканинними (кладуться під час застілля на коліна). Новий 2013 змії вимагає серветок, відповідних за забарвленням скатертини. Якщо є можливість поставити на святковий стіл свічки, використовуйте красиві високі свічники, чиї ніжки обвивають змії. Якщо у вас немає свічників, візьміть повну низьку прозору чашу, налийте в неї води і опустіть кілька кольорових плаваючих свічок. Для більш барвистого результату, на дно можна всипати різнокольорові декоративні кульки (або льодяники), а поверхня води посипати блискітки.