Автомобілі - це сучасний засіб пересування, який є практично у кожного і є буквально прямою необхідністю. Але як вибрати автомобіль правильно, щоб не помилитися при виборі і не шкодувати про зроблений вибір. На машині можна доїхати на роботу, в магазин, поліклініку.Но найпопулярніше - це на авто на відпочинок! Якщо ви якраз з любителів такого переїзду, то вам так само стане в нагоді стаття: "Як відпочити на Україну. Слов'янський курорт". Обов'язково вирушайте в цю країну - там багато цікавого.

Для чого ви купуєте автомобіль.

Залежно від причин покупки автомобіля в чому залежатиме ваш вибір. Звичайно, модні тенденції, стиль, колір - дуже багато чого, але потрібно враховувати і те куди ви вирушаєте на автомобілі. Якщо ви маєте велику і дружну сім'ю, то і машина у вас повинна бути містка, щоб там вміщалися всі близькі. На сімейних мінівенах дуже зручно і загорож виїжджати, на природу або на дачу. Для частих поїздок в передмістя варто підібрати щось більш підходяще. Особливо, якщо ви живете в такій області, де дороги залишають бажати кращого, як відомо, цим славиться особливо Саратовська область. Купуйте такі авто, де поєднані зручність і комфорт, представлені "легковиками" з повнопривідні транспорту. Це сучасні "паркетники". А от якщо ви любитель екстремальної їзди і постійно в подорожах, то вам стане в нагоді саме позашляховик. А от якщо ви тільки міський їздець і нікуди вибиратися не збираєтеся або не любите, то вам цілком підійдуть стандартна "легковик", малолітражка і мікролітражка.

Вартість автомобіля.

При виборі автомобіля будьте розсудливі і розсудливі. Вартість автомобіля повинна виходити максимум з вашої річної зарплати плюс не більше 7 відсотків. Виходить, що за певними ціновими критеріями ви можете отримати досить широкий вибір, часом це може доходити до 500 варіантів комплектацій. Цікаво, що це можуть бути всього 10-20 варіантів автомобілів, але просто з абсолютно різним набором комплектуючих, в залежності від загальної вартість автомобілів.


Не забувайте враховувати і вартість страхування нового автомобіля, це необхідно, тому деколи вам доводиться купувати автомобіль в іншому місті, а значить, і переганяти його. Якщо в цей період відбудеться ДТП, краще вже бути застрахованим, точніше - необхідно.

Виробник вашого автомобіля.

Виробників автомобілів можна розділити на російських, посередній, екстремальних і сучасних. До сучасних стоїть відносити не всі нові моделі, а саме модні і дорогі автомобілі, які користуються неймовірним інтересом по всьому світу. Якщо купувати брендові автомобілі, назвемо їх так, то ви в першу чергу купуєте краще можливе якість, тут відмінна система безпеки. Однак багатьох турбує вартість таких автомобілів, такі автомобілі стоять у першій десятці найбільш викрадаються світу, та й черга на них у фірмових салонах дуже велика. Що стосується російських автомобілів, то на сьогоднішній день - це єдині варіанти, які може собі дозволити майже будь-хто. Крім того саме ці авто при поломці простіше полагодити - запчастини на російські автомобілі знайти дуже легко. Радує те, що зараз можна придбати не тільки вітчизняну машину, але і більш цікаву зовні, тому розвиток в даній області не стоїть на місці. Однак саме "наші" автомобілі частіше і швидше ламаються, їх постійно висміюють, а це підриває ваш статус. Автомобілі середнього варіанта - це корейські та чеські машини і деякі інші. Тут мінус в тому, що складно дістати запчастини, однак у таких машин прийнятна ціна. Для любителів активного відпочинку підійдуть екстремальні автомобілі, які так само зручні за ціною, але є маса мінусів. Враховуючи, що це більше копії, а не оригінали, в них небезпечно їздити, складно дістати запчастини, не найкращі матеріали при виготовленні, погана збірка. Вирішувати, звичайно, вам, але намагайтеся подумати не тільки про ціну, але і про якість та безпеку.