Будь-яка дівчина, яка виходить заміж, особливо в перший раз, мріє про красивий, неповторному весільній сукні. Адже в день весілля для жінки плаття це найголовніше. Хочеться виглядати краще за всіх, щоб ловити на собі захоплені і заздрісні погляди. Але тут все залежатиме від правильно обраного наряду.
При виборі весільного плаття краще не користуватися порадами подруг, матері, тітки, всі вони не зможуть об'єктивно підказати правильний наряд. Подруги можуть заздрити, а старше покоління має все ж дещо інші погляди і ставлення до моді. Якщо є можливість, обов'язково необхідно звернутися до грамотного стиліста. Ця людина дійсно допоможе правильно приховати недоліки і підкреслити достоїнства і фігури і бути на висоті в найвідповідальніший день у житті.
Крім того, дуже сильно на вибір сукні впливає пора року, під час якої відбувається весільна церемонія. Холодна погода вносить істотні зміни в вбрання нареченого і нареченої, і рідко яка дівчина ризикне в мороз надіти плаття з коротким рукавом. До того ж крім сукні доведеться підбирати ще і верхній наряд, щоб все це виглядало в одному стилі і виглядало дійсно красиво. Зате в літній період можна дозволити собі все, що душа забажає.


Весільна мода сьогодні не забороняє абсолютно нічого, дівчата вільні у виборі не тільки моделі, але навіть і кольору вбрання. Зараз нерідкі випадки, коли наречена одягає сукню червоного, коричневого, золотого кольорів, хоча білий все ж залишається класикою.
Що ж стосується довжини сукні, то найкраще, щоб воно було хоча б по щиколотку, наряд не повинен обмежувати рухів і не приносити дискомфорт. У теж час, якщо у нареченої є вірна помічниця, яка буде весь час поруч, то можна ризикнути і на шлейф. Однак, власницям струнких, гарних ніг можна придивитися до більш коротким нарядам. Такі сукні теж можуть виглядати дуже привабливо.
Що ж стосується самої моделі, то вони починаються від пишних спідниць і облягаючих корсетів і закінчуються строгими, класичними сукнями без зайвих деталей і аксесуарів. У теж час, сукня може бути прикрашене бісером, красивою і оригінальною вишивкою, квітами, бантиками, рюшами. Політ фантазії просто величезний.
Весільна сукня це те, на чому дійсно ні в якому разі не варто економити. Гарне плаття з такими ж красивими, модними аксесуарами, прекрасно сидить на нареченій, все це може означати тільки одне - весілля вдалася.