Ще в давні часи жінки прикрашали себе квітками, намистом із слонової кістки або ягід .. Зараз вибір аксесуарів набагато більше, однак далеко не всім вдається підібрати прикраси для себе правильно. А адже всі модельєри та дизайнери сходяться на думці про те, що аксесуар може безнадійно зіпсувати найстильніший наряд, або ж змусити грати новими фарбами річ, яка на перший погляд здавалася нікуди не придатною. Як же вибрати їх правильно?
Стиль
Потрудіться, щоб ваш наряд і прикраси були елементами одного стилю: наприклад, до класичного поряд не підійдуть етнічні прикраси, також, а класичне перлове намисто уваги не зверне шарму спортивному костюму. Постарайтеся знаходити компроміс: етнічні прикраси поєднуйте з нарядами в цьому стилі, спортивні браслети. Нарукавники і кепки носите тільки зі спортивним одягом, а романтичні шпильки і сережки краще надягати з мереживним ніжним сукнею.
Вік
Деякі люди так женуться за модою, що забувають про те, скільки їм років. Потрібно одягатися відповідно до свого віку. Смішно виглядає 50-річна жінка в пов'язці хіпі на голові або ж з кокетливим квіткою у волоссі. Але ця ж жінка буде виглядати елегантно, якщо на її шиї будуть красуватися золоті кулони на ланцюжку, нитки перлів і т.д. Пам'ятайте: дитячі шпильки для дітей та тематичних ігор і вечірок у стилі "бебі дол", вибирайте такі аксесуари, які не зроблять вас смішний в очах інших людей.
Обстановка
Потрібно враховувати і фактор місця. Якщо на морському узбережжі квітка в розпущених волоссі буде виглядати просто божественно, то в поєднанні з офісним костюмом цей аксесуар помітно програє.


Ви повинні чітко усвідомлювати, чи доречно чи інша прикраса в місці, куди ви збираєтеся.
Пора року
Взимку такий головний убір, як в'язана шапка, не викликає подиву, а вважається нормою. Однак у спекотні літні дні людина в теплій шапці здасться підозрілим. Взимку краще заховати свої яскраві етно аксесуари до наступного спекотного сезону, а обзавестися шарфами, шапками, рукавицями, рукавицями і т.д.
Мода
Потрібно стежити за модою, але не слідувати сліпо всьому її тенденціям. Не йдіть туди, куди дме вітер, придивіться: ваше це, з чим ви зможете поєднувати той чи інший модний аксесуар.
Класика
Якщо важко у виборі, на допомогу завжди прийде стара добра класика. Всім підходить перли, нікого ще не спотворювали срібло, тонка золотий ланцюжок з кулоном на шиї, елегантне кільце з дорогоцінного металу і т.д.
Підбір
Аксесуар - це модний акцент. За допомогою бус мул шийних хусток можна привернути увагу до вашої приголомшливою лінії декольте. Пояс допоможе підкреслити талію, довгі сережки зроблять овал обличчя більш тонким. Якщо у вас пухкі пальці, вибирайте масивні кільця, і ваші кінцівки візуально стануть тонше. Якщо занадто тонкі - зробіть їх щільніше за допомогою дуже тендітних кілець.
Ви можете приміряти на себе будь-які аксесуари, експериментувати. Але тут є одне правило: головне, не переборщити. Пам'ятаєте, в наряді має бути всього один модний акцент.