Заздалегідь подумайте, скільки грошей ви готові витратити на виготовлення весільного торта. Але гарний торт не обов'язково повинен бути дорогим. Його вартість залежить від складових, складності виконання і від "імені" кондитерської. І не економте на доставці торта.
Далі розрахуйте, яку кількість запрошених потрібно буде пригостити весільним тортом. Для цього їх кількість помножте на 0.15 і отримаєте точний результат. Якщо весілля буде пишною і багатою, то потрібно мати запас торта на випадок, якщо серед запрошених виявиться багато ласунів, та й може комусь захочеться з'їсти на шматок більше, ніж ви припускали.
Попередьте кондитера про точну дату вашого весілля за 3 -4 дня, щоб він зробив для вас чудове, казкове, солодке диво.
Розмір і вага торта залежать не тільки від кількості весільних гостей, а ще й від його "ярусности". Другі рівні тортів повинні важити не менше 3 кілограмів, а треті - всі 6 кілограмів.
Стандартні весільні торти мають форму кола, серця і квадрата. Але кондитери зроблять будь-яку вашу фантазію смачною і красивою казкою.
Багатошарові торти з'явилися в дев'ятнадцятому столітті, і до цих пір вони служать символом весільного торжества.


Класичний стиль - триярусний торт - найоптимальніший варіант.
Дуже смачні бісквітні торти з начинкою з фруктів, ванілі, меду, шоколаду, горіхів і лимона. Торт на йогуртовій основі некалорійний і дуже смачний. І любителів тортів, залитих шоколадною глазур'ю, предостатньо.
Ні в якому разі не замовляйте торт з масляним кремом, тому що після рясної весільної їжі шлунки гостей не впораються з жирним кремом.
Традиційний весільний торт завжди білого кольору. Він, звичайно ж, гарний, але на фотознімках він зливається за кольором з сукнею нареченої. Краще додати торту трохи кольору, кремових прикрас або яскравих свіжих ягід. А ніжний живу квітку додасть торту незвичайний шарм.
Торт буде дуже красиво виглядати, якщо прикрасити його їстівними весільними фігурками. Це можуть бути фігури нареченого і нареченої, квіти, дерева, тварини - та що завгодно.
Кондитери радять весільні торти ставити на оригінальні підставки, для того щоб торт виглядав урочисто і оригінально, на підставці його легше розрізати, зручно транспортувати до місця весільного застілля. А деякі підставки такі красиві, що зможуть затьмарити найкрасивіший торт.