Для того щоб шкіра вашого обличчя весь час була красивою і здоровою необхідно щодня вранці і ввечері її очищати. І робити це необхідно правильно, використовуючи для цього різні очищаючі засоби. Потрібно тільки навчитися правильно, розбиратися у великій кількості косметики і підбирати його для відповідного типу шкіри.

У першу чергу, на що необхідно звертати свою увагу при виборі косметичного засобу це спосіб очищення. І вибір препарату, який в основному буде залежати від типу вашої шкіри і від пори року його застосування. У літню пору року краще всього використовувати для очищення шкіри обличчя кошти, які змиваються водою. А в зимовий час застосовувати зволожуючі емульсії або гелі, після яких не потрібно проводити ополіскування особи.

Навколо очей шкіра потребує особливого догляду. Для цього необхідно використовувати особливі косметичні препарати. Так як шкіра дуже тонка і чутлива навколо очей. Тому необхідно підбирати гелі або молочко для очищення шкіри з більш м'яким дією. Величезне значення має так само і спосіб зняття макіяжу. Руху при цьому повинні бути плавними, так щоб не розтягувати шкіру.

Ватні диски необхідно змочити в засобі по зняттю макіяжу і накладати їх на повіки на кілька секунд. Після цього акуратними рухами зверху вниз видаляємо залишки косметики. Вранці бажано було б використовувати для вмивання очей мінеральну воду. Вона добре тонізує шкіру і покращує кровообіг.

Для очищення шкіри на обличчі бажано використовувати пінки і гелі.


Вони мають більш м'яким не агресивним впливом. У тому випадку якщо ви володієте достатньо чутливій шкірі, краще всього вибрати для цих цілей вершки або молочко. Можна також скористатися сучасним косметичним засобом - мус. Він чудово підходить як для жирного, так і для сухого типу шкіри, а так само і чутливої шкіри. Всі ці кошти не містити в своєму складі жири. В їх формулі є речовини, які допомагають знімати запальний процес і відмінно зволожують шкіру.

І завершальним етапом очищення шкіри є її тонізація. Тоніки допомагають відновити кислотно-лужну рівновагу і оновлюють шкіру, а так само активізують кровообіг. Тоніки бувають, як правило, двох видів, це тонік для сухого і нормального типу шкіри. А другий вид призначений для комбінованої і жирної шкіри, який містить у своєму складі матуючі, в'яжучі та дезінфікуючі елементи.

Для того щоб підтримувати шкіру у хорошому стані, щоденних процедур по очищенню шкіри обличчя недостатньо. Один раз на тиждень слід робити глибоке очищення шкіри, за допомогою пілінгу, який проводиться в косметичних салонах. При використанні ультразвукового пілінгу на шкіру вашого тіла буде наноситися гель, і потім шкіра обробляється за допомогою ультразвукових хвиль. При мікродермабразії шкіру шліфують дрібними кристалами окису алюмінію під тиском. Кілька сеансів пілінгу допоможуть зробити вашу шкіру більш пружною і розгладять зморшки на обличчі.