Усі жінки мріють мати красиву шубу. Нічого дивного, адже шуба може не тільки гріти свою володарку, але і підкреслювати її елегантність і статус. У наш час вибір шуб дуже великий. Але на чому зупинити увагу, щоб не помилитися?
Спочатку виберіть хутро, з якого буде ваша шубка. Норка, лисиця і, бобер - популярні. Шиншила і соболь - рідкісні і дорогі. Опосум або койот - для чоловіків.
Визначтеся для чого вам шубка. Щоб заздрили подруги? Або вам потрібна тепла і комфортна шуба, для щоденної шкарпетки? Або ж ви хочете пальто і коміром їх хутра?
Жінки, для яких імідж понад усе, не буде так важливо чи тепла шуба, і як довго вона буде носитися. До вирішення зробити покупку, призведе кругленька сума на ярлику або нове віяння моди.
Ті, хто хоче щоб шуба була практичною зручною і добре носилася повинен знати: теплий хутро має соболь, лисиця і мутон, песець, шиншила, нутрія. Найхолодніший хутро у бабака і горностая.
Щоб шуба довго носилася, віддайте свою перевагу: бобру, нірці, песцеві, овчині, лисиці, соболю, кролику або білку.
Так само важливо, яким буде хутро: стриженим чи ні , фарбованим або натуральним. Фарбоване хутро часто збільшує вартість виробу. Якщо хутро пофарбований правильно, це не вплине на носкість.


Але якому хутрі віддасте перевагу ви - ваша справа.
Пройдіться по магазинах, подивіться на фасони і забарвлення. Не варто ганятися за модою, так як ви беріть шубку, яка буде вас радувати не один сезон. Вибирайте класику і комфорт.
Щоб не зробити помилку огляньте різний хутро. Хутро має бути: м'яким, приємним на дотик, гладким, якщо провести проти ворсу він не повинен обсипатися. Стисніть виріб - якщо хутро якісний, він відразу повернеться в початкову форму.
Приміряйте шубку. Вона повинна бути не важкою, і комфортною. Тяжкість не єдиний мінус при виборі шуби за вагою. Важко вона може бути й тому, що виробники розтягують хутро, щоб збільшити довжину-підсумок відстань між ворсом ставати більше, а шуба стане холодною.
Також зверніть увагу на підкладку, якщо вона пристрочена до шкірці, значить, шубу купувати не варто.
Що стосується ціни, то це залежить від хутра, фасону та кількості шкурок, які пішли на пошиття. Купуючи шубу, розраховуйте на свій бюджет. Віддайте перевагу бобру, який має хорошу якість, ніж нірці середньої якості. Якщо у шуби низька ціна, швидше за все у неї є дефекти. Всі перераховані вище поради допоможуть вам у виборі.