Основний вибір можна вважати закінченим, коли віддано перевагу певної матерії. Залишитися повністю задоволеними вам допоможе загальний набір порад для вибору зимової куртки:

1. В першу чергу, в будь куртці вам повинно бути комфортно.
2. Холодне повітря не буде докучати, проникнувши під куртку і в рукава, якщо манжети і низ куртки знаходяться на стягивающей гумці.
3. Не забудьте розглянути, за допомогою яких ниток проведений пошиття виробу. Вироби, призначені для зимового сезону, повинні мати виключно вітронепроникні стібки. Куртка, пошита за допомогою низькоякісних ниток, після першого ж прання неодмінно розповзеться, не в силах витримати навантаження.
4. Важливе значення має підкладковий матеріал. Чим дорожче виявиться підкладка, тим якісніше буде зшита куртка. Розробники, що дорожать своєю репутацією, не стануть користуватися дешевим і найтоншим поліестером у виробах.
5. На всіх куртках повинна бути високої якості фурнітура. Піддайте перевірці застібки, кнопки і блискавки. Кнопки застібайте і розстібайте, докладаючи помірні зусилля. Існує шанс пошкодити матеріал, на який посаджені кнопки, якщо вони виявляться занадто тугими. Блискавка зобов'язана відкриватися і закриватися вільно, без поштовхів і заїдань. Щоб не завдавати шкоди рукам про холодний метал, на брендових куртках розробник прагне обшити практично всю фурнітуру тканиною або обнести тасьмою, сприяючи спритному розстібання в рукавичках і рукавицях.6. У зв'язку з носінням піджаків і щільних светрів, не рекомендується обтягує зимова куртка, відчутно утрудняє руху. Проведіть невелику перевірку, зробивши кілька присідань і нахилів, піднявши руки.
7. Ознайомтеся з інформацією на ярличку. Ідеальний варіант - куртка, пошита з розрахунком декількох параметрів тіла, коли при розробці розглядався зростання, обсяг стегон і грудей, а не використання загальних параметрів на єдиному умовному розмірі. Це не зайве для підбору моделі, ідеально сидить на вашій фігурі. Фірмову річ видасть приставлена до ярличку брошура з детальною інформацією про куртці, де будуть вказані докладні інструкції для догляду за виробом.
8. Уважно прослідкуйте, як сидить верх куртки і плечовий пояс, плечі не повинні зісковзувати назад. Розгляньте поведінку поличок на куртці, їх положення свідчить про цілісному балансі вироби. Сходження ножицями один на одного або розбіжність донизу повністю виключено, в ідеалі полички повинні бути строго перпендикулярні до підлоги. Але часом спинка навмисне йде нижче поличок, найчастіше це зустрічається в дитячих чи спортивних моделях.

Не слід побоюватися проявляти індивідуальність, не надавайте значення загальним стандартам, в першу чергу довіртеся своїм відчуттям. Головне - ваше самопочуття в зимовій куртці.