Велика частина літа вже позаду, а значить, пора прощатися з легкими сарафанах і повітряними сукнями і задуматися про теплу верхньому одязі. В якості такої багато пані вибирають пальто.
Майбутній сезон здивує нас величезною різноманітністю тканин, силуетів, нестандартних рішень в області забарвлень і довжини. Є, з чого вибирати.
Жіночі пальто в сезоні осінь-зима 2012-2013 стануть ще привабливішим завдяки привабливим деталям і узорам. Хутряна обробка повернула втрачену раніше популярність, а найактуальнішими стали пальто, що підкреслюють достоїнства фігури.
Максі пальто А-силуету будуть користуватися успіхом у жінок. Не зовсім практичні, але елегантні моделі вдало поєднуються з класичними брюками і спідницями будь-якої довжини. А чоботи на стійкому каблуці гармонійно завершать образ.
Безсумнівно, шкіряне пальто - це втілення елегантності. Воно не тільки розповість про вишуканий смак своєї власниці, але і підкреслить її успішність. Якщо забезпечити правильний догляд, то ця річ буде довго носитися.
Підлітки віддають перевагу пальто-курткам, де у великій кількості присутні пряжки, застібки.


Такі пальта є відображенням спортивного стилю їх господині.
Відомі кутюр'є повернули на подіум незаслужено забуту трапецію. Пальто-кокон також буде у фаворі в новому сезоні, як видно з останніх показів.
Пальто із застібками, прихованими від очей, були представлені Michael Kors і Ralph Lauren. Актуальні зараз і пальто зовсім без застібок, з ременем і запахом.
Мінімалізм, який стає все більш популярним, не оминув своїм впливом і пальто. При повній відсутності різних вставок і прикрас, в моделях цього напрямку приховані навіть застібки. Таке пальто всю увагу акцентує увагу на фігурі його власниці.
Не забута і історія. Деякі колекції рясніють широкими рукавами сімдесятих або лацканами з двадцятих.
У сезоні 2012-2013 представлений також стиль "мілітарі". Погони, ремені і гудзики роблять такі моделі трохи агресивними.
Вибираючи пальто, зверніть увагу на насичені кольори і клітини. Велике розмаїття кольорів відобразить вашу індивідуальність і виділить з натовпу. Також модні будинки запропонували велике число картатих моделей у своїх колекціях.