Висока якість італійського взуття широко відомо. І при цьому вона елегантна, вишукана і стильна. Це дає можливість створити образ жінки, яка успішна і приваблива. А якщо при цьому взуття ще й комфортна? Думаєте, це важко поєднати? Так, не всім це вдається. Найчастіше жінки вибирають незручну, але вишукане взуття. Але з італійським взуттям вам не доведеться йти на компроміс. Зручна колодка дає можливість жінці відчувати себе зручно на підборах будь-якої висоти.
На які ж італійські взуттєві бренди варто звернути увагу?
Giuseppe Zanotti - зразок витонченого і неповторного стилю. Тут продумана кожна модель, присутній поєднання контрастних кольорів і матеріалів, щедро використовуються прикраси, а форми взуття часто новаторські.
Nando Muzi - компанія, що використовує столітній досвід ремісничого виробництва, головний принцип якого - якість матеріалів, технологічні новинки і ручна робота.
Pollini - знаменита італійська марка з більш ніж 200-річною історією. Це взуття для справжніх цінителів краси і моди. Сенс у роботі взуттьовика тобто тоді, коли використовуються найкращі матеріали та забезпечується чудову якість, - так вважає компанія Pollini.


Тут працюють люди найвищої майстерності з виготовлення колодок. Той, хто любить комфорт і практичність, віддає перевагу цій марці.
Fabi - одна з марок-законодавиць взуттєвої моди. Особлива увага приділяється каблукам і неординарно виробленій шкірі. Це взуття чудово підійде як для офісу, так і для вечірки. Її вибирають як дівчата-тусовщиці, так і солідні бізнес-леді.
Baldinini - взуття, орієнтована на російських покупців, що люблять певну химерність. Але як же чарівні ці босоніжки зі стразами, туфельки і чоботи на тонкій шпильці, а так само взуття з хутром для російської зими!
Tod`s - це марка, яка виробляє знамениті мокасини. Вона демонструє новітні технології і найвища майстерність ще з 40-х років минулого століття. Взуття Tod`s не можна віднести до гламурної, вона практична, зручна, красива і ідеально підходить для стилю.
Яку з цих марок вибрати - залежить від вашої потреби і смаку, але якість будь-який з них не підлягає сумніву!