Аксесуари в осінньо-зимовому сезоні можуть бути різноманітні. Але обмеження все-таки є, але вони не значні і проявляються виключно в тканинах. Аксесуари можна носити будь-які, починаючи капелюхами і закінчуючи барвистою і яскравою біжутерією.
Капелюшки і берети.
Капелюхи дуже вигідно підкреслять і доповнять ваш образ. Вони можуть бути широкополі і прикрашені стрічками уздовж тулії це класичний варіант. У колірній гамі винятків немає, тому сміливо можете експериментувати. Казанки з короткими полями так само можна назвати класикою, а доповнити їх можна ледь помітною вуаллю. В'язані берети, мабуть, не вийдуть з моди ще довго. Вони дуже популярні особливо в осінній та весняний час. Також високі шапки з хутра та капюшони дуже актуальні в осінньо-зимовому сезоні. Вони порадують білою або чорною забарвленням хутра і комфортно зігріють. А ось навесні слід очікувати тріумфальне повернення крислатих солом'яних капелюхів абсолютно будь-яких забарвлень.
Сумки та клатчі.
Сумки варто вибирати не великі, а навіть мініатюрні зі шкіри або замші. На елегантною ланцюжки і будь-якого забарвлення. А ось великі безформні сумки зовсім не актуальні, а навіть навпаки набридли всім і не варто їх включати в свій осінньо-зимовий сезон вашого гардеробу.


Але й сумки в вінтажному стилі теж актуальні. Класикою залишається шкіряна сумка з двома ручками нагадує валізу вона ефектно доповнить будь-який образ. Клатчі раніше прикрашають всілякими деталями обробки починаючи пір'ям і закінчуючи стразами. А ось компактний клатч дуже виграшно виглядатиме у вашій руки ефектно, якщо на неї буде одягнена рукавичка.
Ремені та пояси.
Варто відзначити, що пояси й ремені повинні бути присутніми майже в будь-якому образі. Адже він підкреслить вашу фігуру і зробить чарівною. Пояси можуть бути як шкіряні, так і хутряні, але не прикрашені блискітками і стразами це не модно на ременях. Колірна ж гама може бути різноманітною і поєднуватися саме з вашим нарядом. Пояси і ремені можуть бути як широкі, так і вузькі це залежить тільки від вас.
Біжутерія.
Не варто носити красиві, і дорогі прикраси варто зробити акцент на простенькій біжутерії, яка виглядати, не менш красиво, а відтінки можуть бути від самого сміливого яскравого кольору до блідого або чорного. Браслети актуальні з каменів як штучних, так і натуральних особливо перли. Великі камені в намисті дуже контрастно поєднуються з жіночими очками в круглій оправі. Ну, ось наймодніші та актуальні аксесуари осінньо-зимового сезону не бійтеся експериментувати.