Купівля парасольки здавалось би буденне в дощову осінню пору заняття. Однак, крім зовнішньої привабливості, парасольку також повинен бути надійним і зручним
Варто звернути свій погляд на конструкцію парасольки, його каркас і, звичайно ж, розмір. Щоб перевірити справність механізмів, відкрийте і закрийте кілька разів парасолю. Огляньте парасольку з усіх боків. Парасольку з каркасом із сталевих спиць куди більш надійний, ніж з інших металів, але сталеві спиці обтяжують парасолю. Спиці обов'язково повинні бути однієї довжини, добре закріплені. Недопускаеться, щоб тканина на парасольці провисала або була погано натягнута і ненадійно закріплена на спицях. І нарешті, ручка теж повинна бути надійною.
Складні парасолі більш компактні, займають мало місця і з легкістю поміщаються в дамську сумочку. Крім того таку парасольку відмінно підходить дівчатам невисокого зросту. Високі дівчата можуть прогулюватися з парасолькою-тростиною.Матеріал, з якого шиють купол, буває самий різний: поліестер, нейлон, епонж. Одна з найдорожчих і надійних моделей - це модель з поліестеру. Епонж добре затримує воду, і крапельки дощу легко стікають по ньому. Шовкові парасольки завжди були таким собі шиком, але все ж вони абсолютно не підходять на дощову погоду.
Колір парасольки ніяк не говорить про його надійність. Ми не можемо не згадати про кольоровій гамі, так як більшість вибирає парасольку саме за кольором. Яскравий колір підійде для молодих людей, до того ж він здатний розвеселити в погану погоду. Але для ділових людей постарше парасольки темних тонів будуть кращим варіантом. Клітка - золота середина, вона робить парасолі стриманими і цікавими одночасно.
Хоч вибір завжди за вами, слід з особливою увагою поставитися до купівлі парасольки. Адже парасоль повинен залишатися вашим вірним захисником у зливи і урагани.