Для жінок із зайвою вагою і круглими формами модельєри створюють спеціальні моделі вечірніх, літніх суконь, суконь офісного стилю, які перетворять ваші недоліки в достоїнства, або просто красиво їх приховають. Як відомо сарафан, літній або вечірній сукні на повних фото яких можна переглянути у нас на сторінці в інтернеті, припускає відкриті руки, їх спеціально ховати не варто. Якщо ж ви дуже комплексуете тоді, вибирайте літнє плаття для повних дівчат з широкими в 3/4 або довгими рукавами.

Коли вам потрібно закрити повні руки, то як варіант, можна також одягти політиці без рукавів і накинути зверху палантин - це відверне увагу від ваших рук і широких плечей. Дуже повні плечі допоможе візуально приховати сукню, пошиту з шифону з рукавами-воланами або рукавами-кльош.


Але, дивіться, щоб волани при всьому цьому не були дуже пишними і об'ємним. Саме основне тут - не перестаратися, інакше ви ризикуєте досягти діаметрально протилежного ефекту.

Також якщо у вас проблема повних рук і плечей, то вам абсолютно не варто вибирати плаття з дуже вузькими довгими рукавами. Вам найбільше підійдуть рукава, які розширюються біля ліктя або маленький вільний рукав. Дуже довгий рукав з манжетами воланами відмінно підійде для жінок з повними кистями рук і відмінно їх приховає. Якщо ж обраний вами вечірнє плаття зовсім без рукавів потрібно підібрати до нього візерунчасту або хутряну накидку та рукавички.