Майже всі дівчата люблять прикраси. Звичайно, чим їх більше, тим буде краще. Ювеліри в усі часи ламали голови над тим, щоб врахувати інтереси прискіпливих красунь. Наше століття - не виключення, тому - що жінки постійно хочуть бути привабливими.
І сучасні золотих справ майстри пропонують новий тренд - універсальні й унікальні прикраси. Їх так само називають трансформерами. Такі штучки моментально придбали високу популярність у прекрасних дам. Приміром, браслети, які за допомогою легкого руху перетворюються на шикарні кольє. Поки механізм, за допомогою якого трансформують виріб, закритий - це простий браслет, варто тільки відкрити застібку - і перед нами постає абсолютно нову прикрасу - кольє.
Подібну прикрасу від юв. Будинки Van Cleef & Arpels набуває все більшої популярності у прекрасної половини людства протягом уже багатьох десятків років. Так само кольє, яке прикрашено неповторною хризантемою з діамантами. Дану хризантему багато хто використовує як окремий додаток - брошка.Заповзятливі ювеліри придумують кільця, які можна носити в якості одного колечка на пальчику, або, за бажанням власниці, одягати на 2 пальці одночасно (як два колечка). Тенденція "два в одному" не оминула і підвіски, які можна перетворити на кільця. Але, ювеліри на тому не зупиняються. Аж надто вони хочуть здивувати прихильниць їх майстерності. Приміром, намисто, яке, як за помахом чарівної палички, перетворюється на сережки або брошка. А от більшість прикрас від ювелірного дому Cartier - це просто мрія будь-якої модниці! Подумайте тільки, як обзавидуются ваші подруги: ще вчора ви були володаркою чудесного кольє, а сьогодні - новенький, прекрасний браслетик, заколочка для вашого волосся або відмінна брошка! Ну, хіба це не прекрасно? Звичайно прекрасно, по іншому і не назвеш!
Багато ювелірні будинки надають найширший асортимент прикрас подібного типу для клієнтів. А все це тільки для задоволення примх красивою половини нашого людства !!!