Аксесуари в модному образі
З давніх часів жінки дбали про свою красу. Полягало це в догляді за тілом, шкірою і волоссям. Природна краса доповнювалася косметикою і прикрасами. Пройшли століття, а нічого не змінилося. Представниці прекрасної статі не зраджують своїм предкам і як і раніше доповнюють свій образ прикрасами, які зараз прийнято називати аксесуарами.
Сьогодні, мабуть, кожна дівчина, хоч трохи стежить за світом моди, знає, що таке аксесуари і як їх використовують. Цілі арсенали з прикрас на всі випадки життя таяться в численних скриньках і скриньках. Однак не варто забувати, що за допомогою аксесуара можна не тільки зробити образ привабливим і незабутнім, але і зіпсувати його, зробивши не правильний вибір.
Часто поширеною помилкою буває, коли дівчина перебільшує з аксесуарами. Тоді вона нагадує скоріше вітрину бутика, а не елегантну леді. Також не варто надягати прикраси, що вийшли з моди. Але аксесуари в ретро стилі дуже вигідно можуть підкреслити свою володарку.


І, нарешті, необхідно визначати доречність того чи іншого аксесуара до приводу і до вбрання. Приміром, не варто надягати великі сережки з яскравими стразами і подібним браслетом на нараду з партнерами по роботі.
Вибираючи аксесуар, можна зупинитися на одному великому притягують увагу прикрасі або підібрати комплект. Так, наприклад, збираючись на звану вечерю в ресторан, можна надіти однотонне плаття темного щільного кольору і доповнити його масивною, але елегантною брошкою. Або, збираючись на пляжну вечірку, надіти легкий сарафан в підлогу і комплект великих сережок з браслетом і намистом в гавайському стилі.
Варто відзначити, що в цьому сезоні як раз в моді великі аксесуари. Ремені з великими пряжками, масивні сережки, з браслетами, шикарні брошки - всі вони стануть головними помічниками дівчині у формуванні її образу. Але хочеться ще раз нагадати, що не варто надягати все, що є в арсеналі. Краще щось залишити в скриньці, ніж виглядати без смаку.