Майже ціле десятиліття мода відпочивала від прикрас для волосся. У магазинах, правда, зустрічалися красиві речі для маленьких дівчаток. На їх голівках квіточки, метелики, ягідки і бантики завжди доречні, та й волоссячко юних принцес вимагають додаткових стримуючих пристосувань, занадто вже вони м'які і пухнасті.
Дівчата і дорослі дами аксесуари для волосся довгий час не купували. Лише зовсім недавно пані Мода дала нам сигнал: прикрашати волосся можна і потрібно.
Чому віддати перевагу?
У першу чергу, обручам і пов '. Шпильки актуальні, але не всі. На гребені хвилі будь етнічні мотиви - давньослов'янські, африканські, індійські або індіанські.
Пов'язки
Стилізація тут особливо доречна. Згадаймо епоху хіпі, саме вони свого часу ввели моду на етно в аксесуарах. Неформали 70-х носили груботкание пов'язки, що проходять через середину лоба і охоплюють всю голову. Так робили стародавні слов'яни і американські індіанці. Перевагу хіпі віддавали товстим стрічкам з національним орнаментом і малюнком пейсли, а також мотузяним кісок і шнурах. Мода на все це повернулася.
Однак такі прикраси гарні з джинсами і куртками, майками і безрукавками. Якщо наряд солідний, орієнтуємося на моду 60-х. Пов'язки тоді теж носили, але не на лобі, а вище, над чубчиком. Підійдуть атласні і оксамитові стрічки, прикрашені невеликими, плоскими, майже зливаються з тканиною бантами, посаджені на щільну основу ситцеві стрічки в горох або дуже яскраву смужку.


Краще носити аксесуар з розпущеним волоссям і середньої довжини каре.
Обручі
Напевно, вони є вдома у кожної жінки, тільки використовуються не для краси. Обручем ми підтримуємо волосся, коли вмивається, накладаємо макіяж, мажемо обличчя кремом, робимо ухаживающую маску. Тепер знову дозволено надягати обруч на вулицю. Модельєри рекомендують широкі і випуклі, масивні, помітні. З'явилися моделі у вигляді фальшивих сонячних окулярів, обручі, обплетені грубої в'язаній тканиною, соломкою. Вибір визначається сезоном і стилем гардероба.
Заколки
"Банани" і "качечки" поки не актуальні, а от у японському стилі, з довгою шпилькою, стали носити на пучку волосся і навіть над звичайним кінським хвостом. Великі шкіряні та дерев'яні шпильки-пряжки знову-таки відправляють нас в давнє-давнє минуле. Старі слов'янські традиції гідні наслідування, як і японські.
Невидимки з дрібними прикрасами знову можна гарувати у волосся не тільки дошкільниця, а й тим, хто вже вступив в більш зрілий вік. Тоненькі заколочки роблять цікавими за допомогою бісеру, річкових перлів, підвісок на кольорових нитках, фігурок з полімерної глини.
Напевно, незабаром і тенденції у ставленні зачісок трохи зміняться, адже мальовничий хаос на головах не розташовує до носіння новомодних аксесуарів.